Alternatif Site Adreslerimiz:

Patlatma Taş Kaplama Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev ya da evin tüm dışı patlatma taş kaplama modelleri ile daha farklı görünecektir. Değişik bir taş evi görünümüne kısa sürede kavuşmanız mümkündür. Renkleri de kendiniz beğenerek, uygun tarzda evinizi taş kaplama ile kaplatabilirsiniz. Bu tarz kaplama seçeneklerinde eğer evde uygulayacaksanız, isterseniz kendi zevkinize göre tüm duvarı kaplatabilir ya da duvarın bir bölümünü kaplayarak değişik şekiller çıkartabilirsiniz. Temizliği kolay, değişik renk seçenekleri ile bolca tercih edilen bir uygulamadır. Bazen bir şömineye değişik hava katabilirsiniz, bazen de bir mutfağı taş kaplatarak, görünümünü farklılaştırabilirsiniz. Hem de değişik tonları bir araya getirerek de eşyalarınız ile de uyumu yakalatabilirsiniz. Sağlıklı bir uygulamadır.

Bu tarz modellerde evinizde, aşırı eşyaya da gerek yoktur. Çünkü daha sade evler de güzel durmakta, sanki evde bir eşya yoğunluğu varmış havası yaratmaktadır. Tarz olarak da modern ve klasiğin güzel bir bütünleşmesidir. Patlatma taş kaplama modelleri seçeneklerinden birini yaptırarak eve değişik hava katmanız da mümkündür.

patlatma taş kaplama uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Bu çeşitlerin bir diğer kullanışlı tarafı da, özellikle değişik renklerin birbiri ile uyumunun güzel bir şekilde yakalanmış ve sizlere yansıtılmış olmasıdır. Patlatma taş kaplama modelleri özellikle evlerini yeniletmek isteyenlere tavsiye edilir. Duvar boyamaktan sıkılanlar için de güzel bir seçenektir. Bu modelleri seçecekler, kendi tarzlarını da yaratmış olurlar.

Evin dış duvarlarını da istediğiniz gibi patlatma taş kaplama modelleri ile döşeterek görsel bir ev yaratabilirsiniz. Bu tarz evler özellikle eskiyi günümüze getirdikleri için daha da bir hoş durmaktadır. Her zaman, farkı sevenler için çok güzel bir seçenektir. Evin her tarafına rahatlıkla uygulanabilir. Güzel ve ferahlık arayanlar bu modelleri ile evlerine daha değişik bir model yaratmanın keyfini yaşayacaklardır.

patlatma taş duvar

taş kaplama modelleri

patlatma taş kaplama modelleri

patlatma taş kaplama uygulaması

yatak odası için patlatma taş kaplama

patlatma taş kaplamalar

patlatma taş kaplama resimleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Patlatma Taş Kaplama Modelleri