Alternatif Site Adreslerimiz:

Cam Tuğla

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mevcut birçok desen ve renk seçeneği ile son dönemde dekorasyonda sıkça tercih edilen cam tuğlalar, iki mekan arasındaki net görüntüyü engelleyerek gizlilik sağlamaktadır. Işık geçişine izin verilen duvarlarda da kullanılan cam tuğla, iç bölmeler, duşa kabinler, dış mekanlar, merdivenli evler ve dış cephelerde kullanılmaktadır.

Evlerin yanı sıra ağırlıklı olarak ofis ve iş yerlerinde rastladığımız cam tuğlalar, iki mekanı birbirinden ayırmak için kullanılan oldukça kullanışlı bir üründür. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu malzemenin ses yalıtım özelliği de oldukça gelişmiştir. Böylece iki oda arasında ses yalıtımını sağlamak ve ses geçişlerini engellemek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz en iyi malzemelerin başında cam tuğlalar geliyor. Yapımında kullanılan yardımcı malzemeler sayesinde oldukça dirençli ve güvenli bir malzeme olan cam tuğla, sadece ses yalıtımı değil aynı zamanda ısı yalıtımı konusunda da oldukça başarılıdır.

hol dekorasyonunda cam tuğla

Sponsorlu Bağlantılar

Ofis ve iş yerlerinde ya da evlerde kullanılan bu tuğlalar, tek taraflı cam olduklarında 60 dakika, çift taraflı olduklarında da 120 dakikaya kadar yangına dayanıklıdır. Tüm bu özellikleri ve işlevlerinin yanında aynı zamanda görsel açıdan da oldukça modern bir görünüme sahip olan cam tuğla, tüm bu alanların yanı sıra banyolar, balkon korkulukları, mutfak, apartman boşlukları, merdiven altı ya da bodrum pencerelerinde de sıkça kullanılan bir malzemedir. Kullanışlı ve uzun ömürlü olması nedeniyle de sıkça tercih edilen bu ürünün uygulaması da oldukça kolaydır. Yapımında çok fazla kullanılmadığı için diğer birçok malzemeye oranla daha ekonomik olan cam tuğlayı, evinizde ihtiyaç duyduğunuz hemen her alanda kullanabilirsiniz. Geniş mekanlarda odayı birden fazla oda haline getirmek için eski tip paravanlar yerine, ses ve ısı yalıtımlı cam tuğla ürünlerini tercih edebilirsiniz.

cam tuğla

dekorasyon cam tuğla

cam tuğla dekorasyonu

banyoda cam tuğla

salon dekorasyonunda cam tuğla

cam tuğla modelleri

yatak odasında cam tuğlalar

cam tuğlalar

cam tuğla örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Cam Tuğla