Alternatif Site Adreslerimiz:

Akustik Asma Tavan

Sponsorlu Bağlantılar

 

Konferans salonlarının, amfilerin ve tiyatro salonlarının vazgeçilmezlerinden olan akustik asma tavan uygulamaları özellikle akustiği ile ilgili sorunlar bulunan evlerde son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. Seslerin yankılanmasını engelleyen ve gürültü kirliliğini en aza indiren bu uygulamayı evlerinizde kullanarak ses yalıtımınızı kolaylıkla yapabilir aynı zamanda ışıklandırmayı da bu platform üzerine ekleyerek ev ve işyerlerinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Klasik asma tavan alçı uygulamalarına benzeyen ancak kullanıldığı alanlara göre ahşap ya da metalik görünüme sahip olabiliyor ve böylelikle mekanlara ses yalıtımı dışında görsel bir şıklık da katıyor. Salonlarınızın genişliğinden ve mekan içerisindeki ses kirliliğinden yakınıyorsanız akustik asma tavan uygulaması ile tüm sorunlarınızı bir seferde çözebilirsiniz ancak bu uygulamayı daha küçük odalarda yaptırmak istiyorsanız mümkün olduğunca açık renk malzeme kullanılmasına özen göstermelisiniz.

akustik tavanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Mekanların genişliğine ve seçilen malzemeye göre fiyatlandırılan akustik asma tavan uygulamasını ev ve işyerleriniz için kullanma ihtiyacı hissediyorsanız kısa süren araştırmalar sonucunda en ekonomik seçimleri yapabilir ve evinizin hem yalıtım sorununu çözebilir hem de şıklığına şıklık katabilirsiniz. Evlerinizin ve binaların yapılarına hiçbir zarar vermeyen bu uygulamaya eklenecek kişisel aksesuar ve ışıklandırmalar ile mekanlarda elektrik tasarrufu yapmak da mümkün. Oda veya iş yerlerinizin genel aydınlatmasının yanında akustik asma tavana eklenerek kullanılabilen düşük aydınlatmalar gecenin ilerleyen saatlerinde ya da tam aydınlatmaya ihtiyaç duyulmayan akşamüzeri saatlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

akustik asma tavan

akustik tavan

akustik asma tavan modelleri

akustik asma tavan uygulaması

ses yalıtımlı akustik tavan


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Akustik Asma Tavan