Alternatif Site Adreslerimiz:

2014 Yeni Yıl Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

2013 yılını bitirmeye ve yeni bir yıla başlamaya hazırlandığımız şu günlerde siz de hayatınızda büyük yeniliklere imza atmak istiyorsanız, işe öncelikle yaşam alanlarınızdan başlamalısınız. Mekân dekorasyonlarının bireylerin enerjisi, morali ve psikolojisi üzerindeki etkisinin büyük olduğuna inanıyorsanız 2014 ile yeni bir başlangıç yapmak için önce evlerinizin dekorasyonunu yenilemelisiniz. Her sene yenilenen dekorasyon trendlerine uygun mekânlar hazırlamak ve dekorasyonunuzun modaya uygun olmasını sağlamayı amaçlıyorsanız 2014 yeni yıl dekorasyonu hakkında bilgi edinmek için araştırmalara başlamalısınız.

2014 yeni yıl

Her alanda olduğu gibi dekorasyonda da tüm stiller içerisinde senenin modası öne çıkmaktadır. Senenin favori renklerine göre belirlenen dekorasyon renkleri ile hareket etmek istiyorsanız özellikle koltuk takımları aksesuar ve ev tekstil ürünlerinizde mavi tonlarını sıklıkla kullanabilirsiniz. 2014 yeni yıl dekorasyonu içerisinde kendisine geniş yer bulacak olan maviyi isterseniz klasik tarz içerisinde ahşap görünümü ile birleştirebilir isterseniz modern tarz içerisine harmanlayarak yanına gri beyaz ya siyahlar ile kombinleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilyalarınızdan masalarınıza, perdelerinizden halılarınıza kadar köklü bir değişim yaşamak ve 2014 yeni yıl dekorasyonu trendlerini evlerinizde uygulamak istiyorsanız dekorasyon dergileri ya da dekorasyon alanında öne çıkan firmaların yeni yıl kataloglarından fikir alabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok dekorasyon stili hakkında yeni fikirler edindikten sonra bir araya getirmek istediğiniz özel parçalar ile kendi tarzınızı yaratmanız ya da evinizi sevilen dekorasyon stillerine uygun olarak döşemeniz çok daha kolay olacaktır. Senenin doğal ve kişiye özel havasını evlerinize taşımanın en uygun yolu ise ihtiyaçlarınızı ve bireysel zevklerinizi size dayatılan önerilerin önüne koyarak kendi seçimlerinizi yapmanız olacaktır.

2014 yılının gelişini kutlamayı düşünüyorsanız eğer aşağıda yer alan örnek yılbaşı dekor düzenleri üzerinde göz gezdirebilirsiniz.

2014 yeni yıl dekorasyonu

2014 dekorasyonu

2014 yeni yıl dekorasyonu örnekleri

2014 yılbaşı dekorasyonu

2014 yeni yıl tasarımı

2014 yeni yıl dekor resimleri

2014 yılbaşı dekorları

2014 yeni yıl dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2014 Yeni Yıl Dekorasyonu