Alternatif Site Adreslerimiz:

Siyah Beyaz Oturma Odası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için salonlarınız yerine çok daha küçük ve samimi olan oturma odalarınızı tercih ediyorsanız oturma odanızın zaman geçirmek için hoş yerler olmasını sağlamalı, hem şık hem sıcak hem de konforlu bir ortam oluşturabilmek için dekorasyonuna gerekli zamanı ayırmalısınız. Hem kendinizi rahat hissedeceğiniz hem de klişelere bağlı kalmayacağınız bir oturma odası oluşturmak istiyorsanız siyah beyaz oturma odası modelleri size aradığınız güzelliği sunacaktır. İddialı dekorasyon modelleri içerisinde yerini alan ve özellikle son yıllarda birçok bireyin tercihleri içerisinde ilk sırada bulunan siyah beyaz oturma odası dekorasyonları arasından yapacağınız araştırma size oturma odanızda kullanmak istediğiniz parçalar ya da oluşturmak istediğiniz hava hakkında da ipuçları verecektir.

siyah beyaz oturma odası örnekleri

Siyah beyaz oturma odası modelleri içerisinde şüphesiz ki en çok dikkat etmeniz gereken konu duvar renginiz ve oturma grubunuz olacaktır. Salonlara oranla çok daha küçük mekanlar olan oturma odalarınızın olduğundan daha küçük gözükmesini istemiyorsanız oda içerisinde beyazın daha büyük yer tutması gerektiğini aklınızdan çıkarmamalı ve duvar boyanızı seçerken mutlaka beyaz tonları arasından seçim yapmalısınız. Ancak duvarlarınıza renk katmak ve canlı bir görünüm oluşturmak istiyorsanız bir duvarınızda niş uygulamasına yer verebilir ve iç kısmı siyah ile hareketlendirebilirsiniz. Bu bölüm içerisinde yer vereceğiniz siyah veya beyaz renk çerçeveler içerisinde siyah beyaz fotoğraflarınızı kullanmak şık bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Beyazın uyarıcı etkisinin kırılması için oda içerisinde önemli yer tutacak oturma grubunuzun siyah olması yerinde bir tercih olacaktır. Eğer küçük bir odaya sahipseniz ve siyah beyaz oturma odası modelleri zevkinize hitap ediyorsa siyah renkte deri bir köşe takımı ile hem modern ve iddialı bir görünüm elde edebilir hem de odanızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

siyah beyaz oturma odası

siyah beyaz oturma odası modelleri

siyah beyaz oturma odaları

siyah beyaz oturma odası dekorasyonu

klasik siyah beyaz oturma odası modern siyah beyaz oturma odası

siyah beyaz oturma odası modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Siyah Beyaz Oturma Odası Modelleri