Alternatif Site Adreslerimiz:

2014 Oturma Odası Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ailenizle keyifli zaman geçirdiğiniz, filmler seyrettiğiniz ya da aile sohbetleri gerçekleştirdiğiniz oturma odalarınızı dekore etmek ve yenilikçi bir görünüm elde etmek istiyorsanız 2014 oturma odası dekorasyonu modelleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Aile içerisindeki tüm bireylerin kişisel zevklerine uygun bir oturma odası dekore etmek istiyorsanız süreç içerisinde fikir alışverişi yapmak ya da yeni sezon dekorasyon trendlerini öğrenmek için örnek oturma odası dekorasyonlarına göz atmak iyi bir fikir olabilir.

2014 oturma odası dekorasyonu modelleri içerisinde bu sene krem ve beyaz renkler ön plana çıkıyor. Minimal tasarımların vazgeçilmez rengi olan beyazı tüm oturma odanız içerisinde kullanarak özellikle küçük bir odaya sahipseniz harikalar yaratabilir ya da alışılmamış olanı deneyerek krem ile beyazı bir araya getirebilirsiniz. Asil ve iddialı bir görünüm için beyaz ile siyah ya da gri gibi asil tonları bir araya getirebilir ya da daha eğlenceli bir oturma odası oluşturmak için beyazı birbirinden canlı renkler ile rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Şeritli duvar boyalarının ön plana çıktığı 2014 yılında bir duvarınızda beyaz ile kombinleyeceğiniz rengi birleştirmek ve şerit uygulaması yapmak iyi bir fikir olacaktır.

2014 beyaz oturma odası dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Klasikleşmiş ve sade bir dekorasyon stili benimsemişseniz 2014 oturma odası dekorasyonu modelleri içerisindeki kahve ve toprak tonları mutlaka ilginizi çekecektir. Son yılların öne çıkan duvar boyalarından kum beji ile birleştireceğiniz ceviz ağacından mobilyalarınıza bir nebze olsun hareket katmak isterseniz döşemelik kumaşlarınızda, perdelerinizde ya da aksesuarlarınızda yeşil tonlarına da yer verebilirsiniz.

2014 oturma odası

2014 oturma odaları

2014 oturma odası dekorasyonu

2014 oturma odası dekorasyonları

2014 oturma odası dekorasyonu modelleri

2014 oturma odası modelleri

2014 modern oturma odası

2014 oturma odası tasarımı

2014 oturma odası örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2014 Oturma Odası Dekorasyonu Modelleri