Alternatif Site Adreslerimiz:

2014 Ev Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev dekorasyonu hiç şüphesiz ki çok zahmetli, yorucu ve maddi yükü ağır bir süreçtir ancak bireylerin ev içerisinde geçirdikleri zamanın kalitesini belirleyen en önemli etkenlerden biri evin nasıl dekore edildiğidir. Dekorasyon modasına uygun, aile bireylerinin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş ve göz zevkine hitap eden evler içerisinde yaşamak istiyorsanız bu sezonun dekorasyon trendleri hakkında bilgi sahibi olmadan evlerinizde değişiklik yapmamalısınız. Ev dekorasyonunda öne çıkan stiller, yeni senede moda olabilecek duvar boyaları ya da alternatif dekorasyon önerilerine göz atmak için 2014 ev dekorasyonu modelleri hakkında ayrıntılı bir araştırma yapmalısınız.

2014 ev dekorasyonu

Dekorasyonun en önemli aşaması ev içerisindeki tarzın ve hakim olacak renklerin belirlenmesidir ki çoğu zaman seçilen dekorasyon stili kullanılacak renkler hakkında da ip ucu verir. Bu sezon ev dekorasyonu içerisinde enerjisi yüksek renkler yer tutuyor ve son yılların öne çıkan stillerinden olan feng sui dizaynı ya da modern dizayn içerisinde pembe, kırmızı, turkuaz ya da narçiçeği gibi birçok renk kendisine yer buluyor. 2014 ev dekorasyonu modelleri arasında da sıklıkla karşılaşacağınız bu renkler içerisinden pembe ve kırmızının tonlarını özellikle salon ve yatak odalarınızda kullanarak enerjisi yüksek mekanlar yaratmanız mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Soft renkler ile renklendireceğiniz duvarlarınıza eşlik edebilecek döşemelerinizin yanı sıra renkli mobilyaların da ön plana çıktığı 2014 ev dekorasyonu modelleri ile rahatlıkla göz atabileceğiniz renkli mobilyaları da ev dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Ahşabın birbirinden farklı birçok renk ile canlanacağı bu sene siz de ev dekorasyonu modasının gerisinde kalmak istemiyorsanız renkli TV üniteleri, soft renkler ile canlanmış yemek odası grupları ya da renkli beyaz eşya serileri ile salon, mutfak ya da yemek odalarınızda taze bir hava yakalayabilirsiniz.

2014 ev dekorasyonu modelleri

2014 ev dekorasyonu

2014 ev dekorasyonu modelleri

2014 ev dekorasyonları

2014 ev dekorasyonu resimleri

2014 ev salon dekorasyonu

2014 ev dekor modelleri

2014 ev dizayn modelleri

2014 dekorasyonu

2014 beyaz ev dekorasyonu

2014 modern ev dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2014 Ev Dekorasyonu Modelleri