Alternatif Site Adreslerimiz:

2014 Yatak Odası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Güzel bir günün yorgunluğunu atmak ya da yoğun bir günün sonrasında ertesi güne hazırlanmak için adeta sığındığımız yatak odalarımızın gerçekten bizim dinlenmemiz ve enerji toplamamız için uygun olup olmadığından çok da haberdar değiliz. Sıradan hale gelmiş dekorasyon modelleri arasından yaptığımız seçimler ve yatak odalarımızı depolama alanları haline getirmek için duyduğumuz kaygı kendi fiziksel ve ruhsal ihtiyaçlarımızı karşılayacak odaları hazırlayamamamıza neden olsa da 2014 yatak odası modelleri bu durumun bir nebze olsun önüne geçiyor.

Sezonun öne çıkan modelleri arasında beyaz yatak odası dekorasyonları dikkat çekiyor olsa da 2014 yatak odası modelleri ile beyazın çok daha sakin ve çok daha az uyarıcı tonlarına yönelmemiz gerektiğini görüyoruz. Bebek odalarında da ön plana çıkan ve dekorasyonun önemli adımlarından olan renk seçimi özellikle yatak odası gibi dinlenme amacına hizmet eden odalarında da ön plana çıkıyor. Bu sebeple damla sakızı ya da kırık beyaz gibi tonlar ile hazırlanan yatak odalarına yönelmek kaliteli bir yatak odası dekore etmek için büyük önem taşıyor.

2014 yatak odası

Sponsorlu Bağlantılar

Modern tarzın hakim olacağı 2014 yatak odası modelleri içerisinde öne çıkacak olan bir diğer nokta ise kahverengi ve gri tonlarının bir arada kullanılması. Birbiri ile zıt olan ve iç mekan tasarımlarında tercih edilmeyen bu kombini bu sezonun öne çıkanları arasında. Kahve tonları arasından seçeceğiniz mobilyalarınızı gri duvar kağıtları ya da duvar boyaları ile birleştirerek yatak odanızda modern bir hava yakalayabilir ya da sadece gri tonları arasından yapacağınız seçimler ile hem sade hem de modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

2014 yatak odaları

2014 yatak odası modelleri

2014 yatak odası dekorasyonu

2014 beyaz yatak odası

2014 modern yatak odası

2014 yatak odası modeli

2014 yatak odaları dekorasyonları

2014 yatak odası örnekleri

2014 yatak odası modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2014 Yatak Odası Modelleri