Alternatif Site Adreslerimiz:

2014 Salon Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ailelerin birlikte zaman geçirdikleri mekanların dekorasyonu yapılırken, aile bireylerinin dekorasyonun her adımında olaya dahil olması ve ortak zevkler ya da ihtiyaçlara hitap edecek bir ortam hazırlanabilmesi bireylerin kaliteli zaman geçirebilmeleri için önemli bir durumdur. Ailelerin ortak zevklerini bir araya getirecekleri bir mekan oluşturabilmenin en iyi yollarından biri ise tüm aile bireylerinin 2014 salon dekorasyonu modelleri araştırması yapması ve kendi kişisel zevklerine yakın gördükleri parça ya da stilleri aile bireyleri ile paylaşmaları olacaktır.

Hem modern hem keyifli hem de konforlu bir salon dekore etmek istiyorsanız yeni sezon salon takımlarına mutlaka göz atmalı ve seçimlerinizi 2014 salon dekorasyonu modelleri arasından yapmalısınız. Modern çizgiler ile üretilmiş oturma gruplarından TV ünitelerine ya da kitaplıklara kadar birçok farklı mobilya ile donatabileceğiniz salonlarınızı dekore ederken öncelikle odanın genişliğine ve kullanım alanının en üst düzeye çıkarılabilmesine dikkat etmelisiniz. Eğer küçük bir salona sahipseniz mümkün olduğu kadar az aksesuar kullanmalı ve açık renkleri tercih etmelisiniz.

2014 salon dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Vitrin takımlarının ya da gümüşlüklerin artık salonlarda yeri olmadığını düşünenlerdenseniz ve aynı zamanda geniş bir salona sahipseniz kalabalık sofralar kurmak ve misafirlerinizi ağırlamak için salon içerisinde yemek masası ve takımı da bulundurmalısınız ancak iki ortamın birbirinden ayrılması için farklı renk tonlarını kombinlemelisiniz. 2014 salon dekorasyonu modelleri içerisinden seçeceğiniz modern bir TV ünitesi ve sezonun öne çıkan döşeme renklerinden olan kum beji bir koltuk takımı ile salonunuzun bir bölümünde kullanacağınız eflatun tonlarını bir araya getirmek yemek odası ve salon grubunu birleştirmek için iyi bir seçim olacaktır. Bütünlüğün kopmasını istemiyorsanız koltuk takımı ya da minderlerinizde kullandığınız açık tonları yemek masanızın etrafındaki sandalyelerin minderlerinde de kullanabilirsiniz.

2014 salon

2014 salon dekorasyonları

2014 salon dekorasyonu modelleri

2014 salon dekorasyonu modelleri

2014 salonlar

2014 modern salon dekorasyonu

2014 salon dekorasyon

2014 salon dekorasyon resimleri

2014 salon modelleri

2014 salon modelleri

2014 salon dekorasyonu örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2014 Salon Dekorasyonu Modelleri