Alternatif Site Adreslerimiz:

Pembe Bebek Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini ve ailelerine katılmasını bekledikleri bebeklerinin doğumu yaklaştıkça, aileleri bebek odası dizayn etme telaşı sarar. Kalite ve konfordan mobilyalara kadar birçok konuda seçim yapması gereken ailelerin bu odaları hazırlarken özen göstermesi gereken bir diğer konu da renklerdir. Her ne kadar cinsiyete göre belirlenen mavi ya da pembe bebek odaları modası geride bırakılmaya çalışsa da bu renklerin bebek odalarına kattığı sevimlilik tartışma götürmez.

Ailenize katılacak küçük bireyin cinsiyetinin kız olduğunu öğrendiyseniz onun için hazırlayacağınız odada pembe renginin hakim olması kaçınılmazdır ancak pembe bebek odaları hazırlarken seçtiğiniz tonların pastel olmasına ve bebeğinizi huzursuz etmemesine dikkat etmelisiniz. Renklerin kişilik ve ruh hali üzerindeki etkisinin ispatlandığı günlerde koyu ya da parlak pembeler tercih etmeniz bebeğinizi rahatsız edebilir. Daha sakin, sade ve pastel tonlarında pembe bebek odaları tasarlanarak, bebeğinin hayata alışacağı ve dünyayı tanıyacağı dönemi çok daha huzurlu geçirmesine yardımcı olacaktır.

pembe bebek odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Pembe bebek odaları tasarlamak ve bebeğiniz için sakin bir oda hazırlamak istiyorsanız ahşap görünümlü masif mobilyaları tercih etmeniz yerinde bir seçim olacaktır. Doğal görünümü ile bebek odaları için ideal olan bu mobilyaları son zamanlarda pembenin en çok öne çıkan tonlarından olan pudra pembesi ile birleştirerek huzur dolu odalar oluşturabileceğiniz gibi kırık beyaz aksesuarlar ya da nevresim takımları ile oda içerisinde hareketli bir görünüm yaratabilirsiniz. Bu düzenlemede dikkat etmeniz gereken en önemli şey bebeğinizin pastel tonlarda döşenmiş bir odaya sahip olmasını sağlamak olmalı.

pembe bebek odaları

pembe bebek odaları modelleri

pembe bebek odası

pembe bebek odaları örnekleri

 pembe bebek odaları dekorasyonları

pembe renkli bebek odaları

pembe kız bebek odaları

pembe bebek odaları resimleri

pembe bebek odaları tasarımları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Pembe Bebek Odaları