Alternatif Site Adreslerimiz:

Salon Asma Tavan Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Osmanlı saraylarından günümüze kadar sürekli kullanılan, model ve çeşitleri değişse de modası asla geçmeyen asma tavan modelleri, içerisinde bulunduğumuz dönemlerde de hem ev hem de iş yerlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle oturma odaları, yemek odaları ve salonlarda sıklıkla kullanılan asma tavanların mekanları daha dolu göstermesi ve boşluk hissini ortadan kaldırması bireylerin tercih sebepleri arasında ilk sırada yer alıyor. Dekorasyon stillerine göre değişiklik gösteren salon asma tavan modelleri arasında doğru seçim yapabilmek için mümkün olduğunca fazla modele göz atmanız ve salonlarınızda uygulayacağınız dekorasyon stili hakkında bilgi sahibi olmanız büyük önem taşıyor.

Modern ve klasik dekorasyon stili başta olmak üzere birçok dekorasyon tarzına uygun salon asma tavan modelleri içerisinden kabartma ve işlemeli olanları tercih edecekseniz salonlarınızda geleneksel stil dekorasyon oluşturmalı ve ihtişamlı mekanlar yaratmaya hazır olmalısınız. Kornişlerinizi ve odanızın dört bir cephesini kapatacak şekilde uygulanan bir kartonpiyer uygulaması ile birleştireceğiniz asma tavanlarınızı şık bir avize ile tamamlamanız uygun olacaktır.

Daha modern salonlar dizayn etmek istiyorsanız gösterişsiz ve sade salon asma tavan modelleri arasından seçim yapmalı ve salonunuzda mümkün olduğunca az mobilya kullanmalısınız. Modern tarza uyum sağlayacak deri bir koltuk takımı ve bir TV ünitesi ile harikalar yaratacak kartonpiyerlerinize eşlik eden asma tavanı led ışıklar ile hareketlendirerek aydınlatma sorununu da kolaylıkla çözebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

salon asma tavan

salon asma tavan modelleri

salon asma tavan modelleri

salon için alçıpan asma tavan modelleri

salon asma tavanları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Salon Asma Tavan Modelleri