Alternatif Site Adreslerimiz:

Taş Desenli Duvar Kağıtları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evlerinizde her zaman için şık ve doğal bir görünüm istiyorsanız dekorasyon trendlerini yakından takip etmeniz ve gün geçtikçe doğala yönelen akımları evleriniz içerisinde başarıyla uygulamanız gerekiyor. Alçılar, sıvalar, kartonpiyerler ve kabartmalı duvar modellerinden sıkıldıysanız evlerinizi taş desenli duvar kağıtları modelleri ile yenilemek ihtiyacınız olan şey olabilir. Son birkaç yıl içerisinde hem ev hem de iş yerlerinde sıklıkla kullanılan bu duvar kağıtları ile doğal taş görünümünü çok daha zahmetsiz şekilde yakalamanın verdiği kolaylık, dönüşü olmayan gerçek taşlar ile hazırlanmış dizaynlara göre daha çok tercih ediliyor.

Birbirinden farklı renk ve desenlerde bulabileceğiniz taş desenli duvar kağıtları modelleri yemek odalarınızda ya da salonlarınızın yemek takımı ile hazırlanmış bölümünde kullanıldığında iyi bir tercih olacaktır. Doğallığın verdiği rahatlık ile bireylere kendilerini iyi hissettiren bu görünümü kalabalık ve keyifli yemeklerinize uyum içerisinde eşlik edeceği gibi aynı zamanda salonun genelinden ayrılan yemek odası havası ile iki farklı oda varmış hissi yaratacaktır.

taş desenli duvar kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

Taş görünümlü duvar kağıtlarını keyifle kullanabileceğiniz bir diğer bölüm ise koridor ve holler… Birbirinden farklı şekilde dizayn edilmiş odalar arasında geçiş görevi gören bu bölümleri taş desenli duvar kağıdı modelleri ile renklendirerek odalar arasındaki dekorasyon farklılıklarının hissettireceği ani geçiş etkisini azaltabilirsiniz. İşlemeli metal aksesuarlar ile hareketlendirebileceğiniz koridorlarınıza çerçeveler ile aile fotoğraflarınızı asmanız dekoratif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

taş desenli duvar kağıtları

taş desenli duvar kağıtları

taş desenli televizyon arkası duvar kağıtları

taş desenli duvar kağıdı modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Taş Desenli Duvar Kağıtları Modelleri