Alternatif Site Adreslerimiz:

Tuğla Desenli Duvar Kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Modern dekorasyon stillerinin giderek doğaya ve doğala döndüğü günlerde artık sıvasız duvarların ve tuğla görünümlerinin de giderek arttığını fark etmişsinizdir. Mekanlara orijinal bir hava katan bu görünümü elde etmek için duvar kağıtlarından faydalanabilirsiniz. Tuğla desenli duvar kağıtları ile salonlarınızda oturma odanızda ya da okuma odanızda yakalayacağınız görüntü sıcak bir çay alıp dinlenmeye çekildiğinizde size kendinizi iyi hissettirecek ve zihninizin boşalmasını sağlayacaktır.

Özellikle kır evlerinde sıklıkla görebileceğiniz ve şöminelerde sıklıkla kullanılan bu ayrıntıyı evlerinize orijinal hali ile taşımak, ileride yapacağınız dekorasyon değişikliklerinde büyük zorluklar yaşamanıza neden olacaktır. Direk olarak tuğlalar ile oluşturulan bu görüntü yerine tuğla desenli duvar kağıtları kullanarak oluşturulan bu görünümü değiştirmek ise normal bir duvar kağıdını değiştirmekle aynı zaman ve çabayı harcayacağından çok daha sık tercih edilmekte ve evlerin hemen hemen tüm bölümlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

tuğla desenli duvar kağıtları modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Saf, boyanmamış, kiremit renginde olanlarını bulabileceğiniz gibi krem, kahve gibi birçok farklı renge boyanmış olanlarını da bulabileceğiniz tuğla desenli duvar kağıtları, salon ya da odalarınızın tüm duvarlarında kullanıldığında odalarda boğucu bir etki yaratabilir. Bunun yerine yalnızca bir duvarda kullanmak çok daha yenilikçi bir görünüm oluşturacaktır. Yatak odalarınızda ise tuvalet masanızın arkasında kullandığınızda keyifli bir görünüm oluşturan bu duvar kağıtlarını gizli lambalar ile aydınlatabilir ve odalarınızda şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

tuğla desenli duvar kağıtları

tuğla desenli duvar kağıtları

tuğla desenli duvar kağıdı

tuğla desenli modern duvar kağıtları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Tuğla Desenli Duvar Kağıtları