Alternatif Site Adreslerimiz:

Yatak Odası Asma Tavan Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salon ve oturma odalarında sıklıkla görmeye alıştığımız dekorasyon ayrıntılarından biri olan asma tavanlar son zamanlarda evlerimizin diğer bölümlerinde de daha fazla yer almaya başladı. Dekorasyonda yaşanan sıçrama ile dekorasyon trendleri arasına giren ve birbirinden farklı birçok yorumu ile yatak odalarına şıklık katan yatak odası asma tavan modelleri yaratıcılık ve estetik ile birleştirildiğinde bu mekanları çok daha huzur verici bir hale sokuyor.

Birçok farklı şekilde dizayn edilen asma tavan modelleri içerisinden yatak odalarında geniş çerçeve modelleri beğeni topluyor. Aydınlatmayı da kapsayan ve zaman zaman led zaman zaman gizli neon ışıklarla süslenen yatak odası asma tavan modelleri odalarınıza eğlenceli ve şık bir hava getirirken tavan aynası olarak bilinen ve asma tavan içerisine yerleştirilen büyük aynalar ile odalarınız hem daha geniş hem daha heyecan verici bir hal alıyor. Çerçevesine yerleştirilen spotlar ile daha az göz yoran aydınlatma fikirlerini de içerisinde bulunduran bu tasarımlar odaların görünümünü çok daha modern bir hale getiriyor.

yatak odası asma tavan

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk odalarında da son zamanlarda sıklıkla kullanılan yatak odası asma tavan modelleri çocukların daga eğlenceli odalara sahip olmaları için kullanılan en iyi yöntemlerden biri. Mavi boya ile renklendirilen ve bulutlar ile süslenen tasarımlardan sevdikleri çizgi film karakterlerine yer verilen asma tavanlar ile odalar hareketlendirilirken gökkuşağı ya da yıldızlar ile süslenmiş modeller odalarının çok daha huzurlu bir hal almasına yardımcı oluyor.

yatak odası asma tavan modelleri

yatak odası için asma tavan

yatak odaları için asma tavanlar

asma tavan modelleri

yatak odası asma tavan modeli


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yatak Odası Asma Tavan Modelleri