Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Tv Sehpaları ve Fiyatları 2012

Sponsorlu Bağlantılar

 

İstikbal tv sehpaları ve üniteleri ile evinizde ki eksikliği tamamlayın.Modern ve şık görünümü İstikbal tv sehpaları ile elde edebilirsiniz.Birçok tv sehpası modeli bünyesinde barındıran İstikbal , size doya doya seçme imkanı sunuyor.Tüm zevklere hitap eden İstikbal tv sehpaları :klasik ve modern , ahşap ve renkli formatlarda evinizde yerini alıcak.

Konsept ürünler ile İstikbal'in diğer mobilyaları ile uyumu en üst düzeyde hissedilicek.İstikbal tv sehpa ve tv ünitelerinde  Delta Compact , Diva Compact , Royal Compact , Vera Compact,Viyana Compact, Bianco Compact , Valensia Compact , Safran Compact , Diana Compact , Carmen Compact,Barcelona Compact,Almira Compact , Tual Compact,Kristal Compact adlı ürünlerini barındırıyor.

İnce ayrıntılara sahip bu tv sehpaları oldukça şık izlenim veriyor.Bir araya getirdiğimiz İstikval tv sehpaları ve fiyatlarını inceleyin, karar verin.

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal tv sehpaları

 istikbal tv sehpaları fiyatları

istikbal tv sehpaları ve fiyatları

İstikbal Bianco Compact Tv ünitesi fiyatı 2334 TL ile karşınıza çıkıyor.Modern bir üründen çok daha fazlası Bianco ile evinizde... Çift renk seçeneği ile daha kolay seçim yapabilirsiniz.Televizyonunuzu, ürüne ait özel kapağı ile gizliyebilir , aksesuarlarınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

istikbal tv sehpaları

İstikbal Kristal Compact tv ünitesi fiyatı 672 TL'dir.Beyazın zarifliği ve tv ünitesinin ince şıklığı karşınızda...Aksesuarlarınıza da yer verebileceğiniz raflar ile evinizi zenginleştirin.

istikbal tv sehpaları

İstikbal Barcelona Compact tv ünitesi fiyatı 2941 TL'dir.Ayrıntılarda gizlenen şıklık bu üründe kendini oldukça fazla göstermekte.Led aydınlatmalar ile düzenlenen ön panel çok şık bir görünüm sunuyor.

istikbal tv sehpaları

Konsept ürünlerden biri olan Almira Compact tv ünitesi fiyatı 1158 TL gibi bir fiyatla kullanıcı karşısına çıkıyor.Klasik ve daha çok ağır bir izlenim sunan Almira , tercihiniz arasında yerini alabilir.

Diğer tv sehpa ürünlerini inceleyin :

istikbal tv sehpaları

istikbal tv sehpaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon İstikbal Tv Sehpaları ve Fiyatları 2012