Alternatif Site Adreslerimiz:

Renkli Bebek Odaları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dünyaya henüz gözlerini açan ve ailelerinizin merkezine oturan bebeklerinizin hayatlarında sahip olacakları ilk oda bebek odasıdır. Ülkemizde son birkaç yıl içerisinde ailelerin bebek odaları oluşturmaya başladığını ve bebekliklerinden itibaren çocuklarının bu odalarda büyümesini tercih ettiklerini görüyoruz. Doğdukları günden itibaren kendi odalarında büyümelerini tercih ettiğimiz bebeklerimizin kişiliklerini erken kazanabilmeleri ve bağımsız ruhlara sahip olabilmeleri için bebek odası hazırlarken genellikle canlı ve renkli bebek odaları modelleri tercih ederiz.

Dünyayı ve kendini tanımaya ve bu yeni düzene ayak uydurmaya çalışan bebeklerimize oda hazırlarken yapacağımız en büyük yanlış, odalarında parlak eşyalara ya da keskin renklere yer vermek olacaktır. Çok daha sakin bir ruh haline sahip olabilmeleri ve huzurlu bir bebeklik geçirebilmeleri için odalarında daha pastel tonlar içeren seçimler yapmalıyız. Renklerin uyarıcı etkilerinden çocuklarınızı korumak ve uyku düzenlerini çok daha kısa sürede oluşturmalarını sağlamak için özellikle renkli bebek odaları modelleri arasından sakin renklere sahip olanları ve mümkünse matlaştırılmış mobilyaları tercih etmeniz gerekiyor.

renkli bebek odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyayı ara tonlarda yaşamayı henüz öğrenememiş bebeklerinizin odalarında göz alıcı renkler kullandığınızda bu yoğunluk onlara fazla gelecektir. Keskin geçişlerden kısa süre içerisinde gözleri yorulacak olan bebeklerinizin huzursuz bir hale gelmesini istemiyor ve onun için en iyiyi seçmeye özen gösteriyorsanız renkli bebek odaları modelleri arasından seçim yaparken ona huzur verecek ara tonları siz belirlemelisiniz. Büyüyüp oyunlar oynayacakları yaşlara gelene kadar daha sakin ortamlarda büyüyen bebekler ileriki hayatlarında da çok daha mutlu ve huzurlu bireyler olacaktır.

renkli bebek odaları

açık renkli bebek odaları

mavi renkli erkek bebek odaları

renkli bebek odaları modelleri

sarı renkli bebek odaları

pembe renkli bebek odaları

renkli bebek odası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Renkli Bebek Odaları Modelleri