Alternatif Site Adreslerimiz:

Toz Pembe Rengi Kullanılan Dekorasyonlar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Renklerin ev sevimlisi diyebileceğimiz toz pembe rengi, dekorasyonda da kullanılan bir renktir. Toz pembe rengi kullanılan dekorasyonlara göz attığımızda sanki bizi, düşlerden izler taşıyan odalar karşılamaktadır. Hayal dünyasına adım atmak, toz pembe rengi ile ilk başta yaşanılandır. Gerçekten harikalar diyarında gibi bir his uyandıran toz pembe rengi, sevimli mi sevimli odalar dekore etmek için en başta önümüze serilen seçenekler arasındadır.

Toz pembe renginin yakıştığı odaların başında yatak odaları gelmektedir. Yatak odalarında kullanılan toz pembe rengi ile romantik odalar tasarlanabileceği gibi, yine huzur veren ve sakinleştiren odalar tasarlanabilir. Toz pembe rengi özellikle kadınların ilgisini yatak odalarında çekmektedir. Pastel tonlarından olan toz pembe rengi, bu özelliği ile yatak odasına daha sakin bir hava katmaktadır. Tabii ki aşırıya kaçmadan kullanıldığında… Zaten yatak odalarının en büyük özelliği dinlendirici, sakinleştirici olması ve huzur vermesidir. Toz pembe rengi ile yatak odasının değişmeyen bu özelliklerini en derinlemesine hissetmek mümkündür.

toz pembe yatak odasında

Sponsorlu Bağlantılar

Toz pembe rengi farklı renkler ile çok hoş bir birliktelik kurmaktadır. Aslında farklı renkler derken beyaz rengi demek daha doğrudur. Çünkü: baktığımızda beyaz ile toz pembe renginin uyumu göze daha hoş gelmektedir. Siz de toz pembe rengini kullanırken beyaz veya açık tonlardan yardım alabilirsiniz.

Toz pembe renginin kullanıldığı örnek dekorasyonlara göz atarak, bu rengin nerelere daha çok yakıştığını görebilirsiniz.

toz pembe rengi

toz pembe rengi dekorasyonda

toz pembe rengi ile ev dekorasyonu

toz pembe rengi

ev dekorasyonunda toz pembe rengi

toz pembe rengi


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Toz Pembe Rengi Kullanılan Dekorasyonlar