Alternatif Site Adreslerimiz:

Mor Yatak Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Her rengi yatak odasında kullanmak kolay değildir. Yatak odasına özgü diyebileceğimiz renkler vardır. Yatak odasına yakışan renklerin başında mor rengi de bulunmaktadır. Mor renginin seçimi kolay olmamak ile birlikte, kullanımı da aynı derece zorluğa sahiptir. Yalnız gerçek bir tutku elde etmek istiyorsanız, yatak odasında mor rengini tercih edebilirsiniz.

Renkler, bildiğiniz gibi insan üzerinde bir takım etkilere sahip. Mor renginin de insan üzerinde etkileri vardır. Mor yatak odaları birlikte, yatak odanızda ihtişamı çağrıştırabilirsiniz. Lüks bir dizayn için mor yatak odası yerinde bir karar olacaktır. Mor rengi ilham ve güven verir. Mor renginin genellikle açık tonları çalışma odalarında daha çok kullanılmaktadır. Mor renginin koyu tonları ise insan üzerinde asaleti çağrıştırır. Mor yatak odaları ile birlikte yatak odanızda kendinizi daha asil hissedebilirsiniz.

modern mor yatak odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Mor yatak odaları dekore edecekler ne gibi seçeneklere yönelebilir?

  • Mor rengi yatak odasında kullanacaksanız farklı tonlar ile bir uyum kurmayı deneyebilirsiniz. Mor rengin açık tonlarla olan birlikteliği görülmeye değerdir. Özellikle mor ve beyaz rengi şahane bir birliktelik kurmaktadır. Mor yatak odalarında beyaz rengini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Mor yatak odası tasarlamak istiyorsanız, yatak odanızın ışık seviyesi morun tonunu belirlemenizde ön ayak olmalıdır. Koyu mor tonları, ışık almayan yatak odalarında kullanılmamalıdır. Çünkü böyle bir seçim odada bunaltıcı ve boğucu bir hava ortaya çıkartır.
  • Mor rengini illa ki tüm duvarlarda göreceksiniz diye bir şey yok. Duvarlarınızın bir bölümünde mor rengini kullanabilirsiniz. Mor renkli bir duvar boyası olacağı gibi mor renkli bir duvar kağıdı olabilir…
  • Mor yatak odaları için mor rengini duvarlarda kullanacaksınız diye de bir şey yok. Yatak odanızda kullanacağınız aksesuarlar bu mor rengi ile ön plana çıkabilir.

Mor yatak odaları modellerini inceleyerek daha net sonuçlara ulaşabilirsiniz.

mor renkli yatak odaları

mor yatak odaları

mor yatak odaları

mor yatak odası

mor yatak odası modelleri

mor beyaz yatak odaları

mor yatak odası dekorasyonu

modern mor yatak odası modelleri

mor renkli yatak odası dekorasyonları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Mor Yatak Odaları