Alternatif Site Adreslerimiz:

İlginç Ranza Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sıra dışı ve ilginç ürünler en çok çocuk odalarına yakışıyor. Onların enerjisine ortak olacak bu ilginç ürünler, onların eğlenme ihtiyaçlarını da karşılayacaktır. Çocuklu ailelerin değişmeyen mobilyası ranza modelleri de ilginç ve sıra dışı tasarımlar ile çocuk odalarına dahil olmaktadır. İşte ilginç ranza modelleri:

ilginç ranza modelleri

ilginç ranza modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kız çocukları için tasarlanmış bu ranza modeli tek kişiliktir. İlginç ranza sınıfına dahil olabilecek bu ranza, bir şato gibi tasarlanmış. Birçok rafa yer veren bu ilginç ranza, çocuğunuzun keyifli anlar geçirmesine olanak sağlayacaktır. Ürünün sağ tarafında bulunan kaydırak ise çocuk odasını daha eğlenceli bir hale sokmaktadır.

ilginç ranza

İlginç ranza modelleri arasında açılıp kapanan ranzaları da görmek mümkündür. Açılıp kapanan tek yatak görmek mümkün ama ranza olarak görmek biraz sıra dışı kaçmaktadır.  Hem ilginç, hem kullanışlı bir tercih için böyle bir ranzadan yana seçim yapabilirsiniz. 

ilginç ranza tasarımları

ilginç ranzalar

ilginç ranza tasarımı

Oyun alanları çocuklar için birebirdir. Bu ilginç ranza modelinde ise adeta bir parkur tasarlanmış. Tırmanma alanı, kayma alanı gibi detaylar ranzayı ilginç sınıfına dahil etmiş. 

ilginç ranza koltuk

ilginç ranza

Tüm ihtiyaçların sadece ranza ile karşılandığını düşünsenize... İlginç ranza modelleri arasında yer bulan bu model başlı başına bütün görevleri üstlenmektedir. Yatak, çalışma masası, gardrop, soyunma odası gibi tüm ihtiyaçlar tek bir ürüne dahil edilmiş.

ilginç ranzalar

Doğaya düşkün çocuklarınız mı var? Onlara, bu ranza modeli ile güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Adeta bir ev formatında tasarlanan bu ilginç ranza modeli, doğadan izler taşımaktadır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon İlginç Ranza Modelleri