Alternatif Site Adreslerimiz:

Çok Amaçlı Koltuklar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Artık hep arar olduk, o çok amaçlı mobilyaları... Hayatımıza dahil olmayı başaran, teknolojinin nimetlerinden sayılabilecek olan çok amaçlı, fonksiyonel mobilyalar artık ilk tercihler arasında yer almaktadır. Kim istemez hem yatak olan, hem de koltuk olan bir mobilyayı? Ev içinde ortaya çıkabilecek her türlü ihtiyacı karşılamayı amaçlayan çok amaçlı koltuklar, kesinlikle ilginizi çekecek.

çok amaçlı koltuklar

çok amaçlı koltuklar

Sponsorlu Bağlantılar

Puzzle parçalarını keyfinize göre bir araya getirin!

Yukarıda gördüğümüz çok amaçlı koltuk modeli adeta bir puzzle parçası gibi... Puzzle parçalarından ayrılan tek özelliği ise istenildiği gibi bir araya getirilebiliniyor olmasıdır. Oldukça kullanışlı gözüken bu çok amaçlı koltuk, istediğiniz an bir yatağa dönüşebilmektedir. Hatta ve hatta bir masa bile olabilmektedir. Birçok parçadan meydana gelen fonksiyonel koltuk, önümüze çıkan fonksiyonel mobilyaların adeta atası gibi duruyor.

çok amaçlı mobilyalar

Çok amaçlı koltuk modelinin masa olmuş halini görüyoruz.

çok amaçlı koltuk

Kalabalık bir arkadaş grubu evinize mi geldi? Sohbete doyum olmaz şimdi. Bu sohbet için çok amaçlı koltuk modelini hemen işe yarar bir pozisyona sokabilirsiniz.

çok amaçlı yatak koltuk

Çok amaçlı, fonksiyonel koltuğun yatak olmuş hali... Yatak ihtiyacında hızlı bir şekilde yatağa sahip olabilirsiniz.

çok amaçlı koltuk modelleri

çok amaçlı koltuk

Çok amaçlı koltuk modelleri arasında yukarıdaki örnekte gerçekten dikkat çekici bir tasarıma sahip. Yine puzzle parçalarını andıran bir tasarıma sahip ve her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte tasarlanmış.

çok amaçlı fonksiyonel mobilyalar

çok amaçlı mobilya

çocuk odalarına çok amaçlı mobilyalar

çocuk odaları için çok amaçlı koltuk

Çocuk odalarını da unutmadık. Dolu dolu enerjilerini harcayabilecekleri çok amaçlı koltuk modeli, çocuk odaları için tasarlanmış.

fonksiyonel mobilyalar

çok amaçlı puzzle koltuk


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Çok Amaçlı Koltuklar