Alternatif Site Adreslerimiz:

Salon Tavan Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dekorasyon çalışmalarını yürütürken her detayın bir bütüne adapte olduğunu unutmamalıyız. Her şeyden önce hiç beklemediğimiz, düşünmediğimiz alanlarda bile dekorasyon çalışmalarını yürütebileceğimizi bilmeliyiz. Örnek vermek gerekirse: tavan dekorasyonu diyebilirim. Çoğu kişinin evine göz attığımızda tavanların pek de farklı olmadığını görebiliriz. Düz, sıradan, beyaz renkli tavanlar ile ev dekorasyonu tamamlanmış. Bu bir eksik mi? Değil tabii ki ama aradığımız bir görüntüye bizi kavuşturmayabilir. Özellikle şık detaylara önem veriyorsanız, bu durum sizin için bir eksik sayılabilir.

Tavan dekorasyonu, bana sorarsanız başı çeken detaylar arasındadır. Çünkü etkin bir rol oynar. Aydınlatmada tavanın rolünü daha rahat anlarız. Salon tavan dekorasyonu ise iki kat önemli diyebilirim, anlamanız için. Salonlar sadece size özel bir oda olmadığından misafirleriniz, dostlarınız, ev halkı ile vakit geçirdiğiniz bir odadır. Bu nedenle genel dekorasyonuna önem vermelisiniz. Genel dekorasyonun yanında ise salon tavan dekorasyonu da dikkate alınmalıdır.

salon tavan dekorasyonu modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Peki salon tavan dekorasyonu için hangi alternatiflerden faydalanılabilir?

Son yıllarda popüler olan ve git gide kullanımı artan bir uygulamadan söz edebiliriz. Alçıpan asma tavan uygulaması salon tavan dekorasyonu için kullanılabilir. Çok hoş bir görünüm sunan bu alçıpan asma tavan uygulaması, salonlara çok yakışmaktadır. Spot aydınlatmalar, led aydınlatmalar ile desteklenen alçıpan uygulaması ile salon dekorasyonunda bir bütün yakalayabilirsiniz. Hem dilediğiniz renge tavanınızı boyayarak, klasik beyaz renkli tavandan kurtulmuş olursunuz.

Alçıpan asma tavan modelleri farklı tasarımlar ile göz zevkine hitap etmektedir. Bilhassa hayal gücüne dayalı tasarımlar, alçıpan tavana herhangi bir sınır getirmemektedir.

Salon tavan dekorasyonu için yine son günlerde açığa çıkan ve rağbet gören bir tavan uygulaması daha var. Germe tavan modelleri, salon dekorasyonuna yakışacak bir diğer alternatiftir. Germe yöntemi ele alınarak tasarlanan bu germe tavanlar, salonlarının tavanını dekore etmek isteyenlere yönelik bir çalışmadır.

salon tavan dekorasyonu

salon tavan dekoru

salon tavan tasarımı

salon tavan dekorasyonu

salon tavan dekorasyonları

salon tavan dekorasyonu örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Salon Tavan Dekorasyonu