Alternatif Site Adreslerimiz:

Farklı ve İlginç Ayakkabılık Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Topuklu ayakkabılar vazgeçemediğiniz bir tutku mu, sizin için de? Benim için öyle açıkçası. Bir sürü topuklu ayakkabım olmasına rağmen hala kendimi durduramıyorum ve önüme çıkan fevkalade diye tabir edebileceğim ayakkabıları hemen alıyorum. Böyle olunca evimde birçok ayakkabı çifti var ve ben bunları nereye yerleştireceğimi bir türlü bulamadım. Evim de çok fazla büyük değil. İşte, bu da tam bir sorun. Nereye yerleşecek o kadar ayakkabı? Biraz araştırma yapma gereği duydum. Farklı ve ilginç ayakkabılık modelleri ile karşılaştım. İlk başta düşündüm bu ilginç ayakkabılıklar evi geniş olanlar içindir diye ama sanıyorum evi küçük olanlar, ayakkabılarına yer bulamayanlar için tasarlanmış bu ilginç ayakkabılıklar. Farklı, ilginç bir üründe bizim gibi evi küçük olanları düşünmüşler, ilk defa.

ilginç ayakkabılık modelleri

ilginç tekerlek ayakkabılık

Sponsorlu Bağlantılar

ilginç ayakkabılık

İlginç ayakkabılık modelleri arasında en hoşuma giden model, tekerlek şeklindeki ayakkabılık modeli oldu. Topuklu ayakkabılarımı en kolay bu tekerlek şeklinde olan ilginç ayakkabılığa sığdırabilirim. Ayrıca dolaba filan kolayca yerleştirebilir. Boyutu çok büyük değil. Dilediğiniz yere taşımak adına da ele alınabilir. Sanmayın ki sadece topuklu ayakkabılık için bu ürün. Farklı ayakkabılarınızı da yerleştirebilirsiniz.

ilginç yuvarlak ayakkabılık

Göz atmış olduğum ilginç ayakkabılıklar arasında dikkatimi çeken ve beğenimi kazanan bir diğer ürün ise dolap içine yerleştirilebilen silindir şeklindeki, etrafında tur atabilen ayakkabılık oldu. Birçok ayakkabı çiftine yer verebileceğiniz bu model ile artık ayakkabılarınıza yer bulabilirsiniz. Dolap içine sığması ise bu ayakkabılığın en güzel özelliğidir. Bazı dolaplarda bu ayakkabılık kısmı bulunmaktadır.

farklı ayakkabılık

ilginç modern ayakkabılık

ilginç ayakkabılıklar

ayakkabılık


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Farklı ve İlginç Ayakkabılık Modelleri