Alternatif Site Adreslerimiz:

4 Kişilik Ranza

Sponsorlu Bağlantılar

 

Her çeşit ranza modelini duymuşsunuzdur ama 4 kişilik ranza modelini duydunuz mu bilmiyorum. Tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik ranzalara 4 kişilik ranza modelleri de eklendi. 4 çocuklu aileler kesinlikle bu ranza modellerine göz atmalı. Duvarların köşe kısımlarına getirilerek, genellikle 4 kişilik ranza tasarlanmakta. Bir duvarın köşesine iki yatak, bir duvarın köşesine ise iki yatak gelmektedir. Bazı 4 kişilik ranzalar tamamen bir bütün olarak tasarlanmaktadır. Türkiye’de örneklerine pek rastlamadık ama Dünya genelinde 4 kişilik ranza modellerine rastladık. İlgi uyandıran, beğeni kazanan bu 4 kişilik ranza modelleri kalabalık ailelerin genel ihtiyacı…

Saymakla bitiremediğimiz ranza çeşitleri ve ranzaların faydaları, 4 kişilik ranza modelleri ile adeta iki katına çıktı. Bir hayal gibi görülen ama gerçekte var olan 4 kişilik ranzalar, 4 çocuklu ailelere göre tasarlanmış. Sadece çocuk odasının biraz büyük olması gereklidir. Yoksa bu 4 kişilik ranzayı sığdırmak bayağı güç olacaktır. Hem alanı da daraltabilir. Bu nedenle 4 kişilik ranza seçme düşüncesi, çocuk odasının büyüklüğüne bakmakta biraz.

4 kişilik ranza modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

İlginç olarak tabir edebileceğimiz 4 kişilik ranza modellerine göz atmaya geldi, sıra. İnternet aleminde dolaşan 4 kişilik ranza resimlerini sizler için bir araya getirdim. İlginizi çekebilecek olan bu 4 kişilik ranza modelleri, sahip olmayı düşündüğünüz mobilya tasarımları arasında yer alacaktır, sanıyorum. Özellikle 4 çocuğa sahip olan aileler tarafından fazlasıyla beğenilecektir. 

4 dört kişilik ranza

4 kişilik ranza

4 kişilik ranza modeli

4 kişilik ranzalar

4 kişilik ranza

4 kişilik ranzalar

çocuk odası için 4 kişilik ranza

4 yataklı ranza


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 4 Kişilik Ranza