Alternatif Site Adreslerimiz:

Paravan Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Paravan nedir?

Paravan, bir alanı bölmek için ya da özel bir alan oluşturmak için kullanılan üründür. Eski  zamanlarda genellikle giyinme alanı oluşturmak için kullanılan paravanlar, günümüzde artık dekoratif olarak daha baskın bir şekilde kullanılmaktadır. Ev dekorasyonunun her alanına dahil edebileceğiniz paravan modelleri bahçe, balkon dekorasyonu için bile kullanılabilir.

paravan modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Oturma odasında, mutfakta dahi kullanılan paravan modelleri yatak odalarında daha çok karşımıza çıkmakta. Belki gerçek amacından saptırılmadan kullanılmakta ama dekoratif olarak da aktif rol oynadığını görebiliriz. Modern, dekoratif özellikleri ağır basan paravan modelleri rağbet gördüğü gibi daha klasik, retro tarzında paravan modelleri de kullanılmaktadır. Özellikle mutfak ile salonu ayırmak için paravan modelleri kullanılmaktadır. Oturma odasında kullanılan paravan modeli ise neredeyse, tamamen dekoratif olarak kullanılmaktadır.

paravan tasarımları

Paravan modelleri hem farklı tarz hem de farklı üretim malzemeleri ile satılmaktadır. Mesela ahşap paravan modelleri beğeni ile satın alınan ürünler arasındadır. Ferforje ile üretilen paravan modelleri de vardır. Hatta ahşap görünümlü, plastik paravan modelleri bile…

Evinizin dekorasyonuna farklılık katmak adına bu, dekoratif paravan modellerine yer verebilirsiniz. Herkesin evinden farklı bir atmosfer için paravan modelleri işinizi kolaylaştıracaktır.

paravanlar

Paravan modelleri arasından bir ürün alırken, evinizin büyüklüğüne, hakim olan tarzına ve renk çizgisine göre seçim yapmalısınız. Eviniz yeteri kadar büyük değilse ve paravan için bir alana yer yoksa, paravan modelini önermem. İlla almak istiyorum derseniz küçük ebatlarda, açık renkli paravan modelleri işinizi görecektir. Katlanan yapısı ile alanı çok fazla darlaştırmadan bu paravan modelini kullanabilirsiniz.

paravan

ahşap paravan modelleri

beyaz paravan modelleri

modern paravan modelleri

paravan örnekleri

paravan modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Paravan Modelleri