Alternatif Site Adreslerimiz:

Yaz Dekorasyonu 2013

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaz geldi çattı artık. Yaz aylarının esintilerini daha şimdiden buram buram hissetmekteyiz. Sıcaklar, kuş cıvıltıları, renkli çiçekler doğada yerini almaya başladı. Yaza tam anlamıyla girmemize sayılı günler kalan şu günlerde yaz dekorasyonu adına neler yaptınız ya da yaz dekorasyonu için bir takım yenilikler yapmaya karar verdiniz mi?

Evini yaza hazırlamak isteyenler yaz dekorasyonu ile evlerinin odalarını baştan aşağıya yenileyebilir ya da ufak yenilikler ile evlerini yaza hazırlayabilir. Mesela yaz dekorasyonu adı altında neler yapılabilir? Öncelikle o koyu renkli, boğucu hava katan renklerden uzak durmak gerek. Evinizin odalarında hakimiyet kuran bu tarz renkler varsa bir an önce kurtulun. Koyu ve renksiz sunumlar yerine canlı, renkli sunumları tercih edin. Açık tonları kullanmayı unutmayın. Beyaz rengi arka fonda bulunabilir, ön fonda ise doğanın o cıvıl cıvıl renkleri kullanılabilir. Böylece evinize katacağınız yaz dekorasyonu, detayları ile ferahlatıcı ve huzur veren bir alan sunacaktır.

yaz dekorasyonu modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz dekorasyonu için cıvıl cıvıl, yazın doğanın gün yüzüne çıkan renklerini kullanmakta fayda var. Böylece yaza ayak uydurmak daha kolay olacaktır. Açık tonlar ile kuracağınız bir birliktelik bu renkleri çok daha keyifli bir görünüme sokacaktır. Sarı, mavi, turkuaz, yeşil, mavi, mor, pembe, mürdüm gibi…

Yaz günlerinde açan o rengarenk çiçekler büyülemektedir, insanı. Evinizin odalarında, bilhassa oturma odası ve yatak odasında çiçekli kumaşlar kullanabilirsiniz. Çiçekli perdeler, kırlentler, örtüler gibi gibi… Canlı çiçekleri de seviyorsanız renk renk çiçekleri dekorasyona dahil edebilirsiniz. Bir orta sehpanın üstünde çok hoş sunum olacaktır, canlı çiçekler.

Yaz dekorasyonu denilince akla şöyle bahçe, balkon dekorasyonu da gelmektedir. O halde balkon ve bahçe dekorasyonunu unutmamak gerek. Hazır, kullanışlı ve bahçe, balkon mobilyaları satın alarak yaz dekorasyonu adına bir adım atabilirsiniz. Güneşi engellemek için bir şemsiye ve dekorasyona dahil olacak renkli saksılar yaz dekorasyonu için gereklidir.

yaz dekorasyonu

yaz dekorasyonu örnekleri

yaz dekorasyonu

yaz dekorları

yaz dekorasyonu

örnek yaz dekorasyonu

salonlar için yaz dekorasyonu

yatak odası için yaz dekorasyonu

yaz için dekorasyon

yaz tasarımları

yaz dekorasyonları

yaz için dekorasyon önerileri

bahçeler için yaz dekorasyonu

yaz dekorasyonu

yaz dekorasyonu için öneriler


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yaz Dekorasyonu 2013