Alternatif Site Adreslerimiz:

Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Hep diyoruz, çocuk odalarında ve bebek odalarında dekorasyon keyiflidir. Renkler, detaylar, aksesuarlar, tasarımlar ilgi çeken bir konudur bebek ve çocuk odalarında. Çocuk odası duvar kağıtları da yine aynı şekilde seçimi oldukça keyifli olan, uygulandığı alana sanki bir çizgi filmdeymiş atmosferi katan özelliklere sahiptir.

Çocuk odası duvar kağıtları birçok farklı tasarım ile firmaların bünyesinde bulunmakta. Çocuğunuzun zevkine, hayran olduğu kahramanlara göre çocuk odası duvar kağıtları içinden bir model seçebilirsiniz. Duvarın tamamını bu duvar kağıdı modelleri ile kaplatmak yerine, belirli bir alanı kaplatabilirsiniz. Şunu da unutmayın: çocuğunuzun yaşı büyüdükçe hazır olarak alınan çocuk odası duvar kağıdı da görevini tamamlamış olacak. O saatten sonra, duvarı tekrar yenilemek gerekecek. Yenilik yapmaktan çekinenler biraz daha dikkatli yaklaşabilir, çocuk odası duvar kağıtları arasından bir model seçmeye.

İnceleme yaptığımız çocuk odalarında karşımıza çıkan çocuk odası duvar kağıtları üzerinde şekiller bulunan o klasik duvar kağıtları gibi değil. Bir çizgi kahramanı simgeleyen modeller çocuğunuzun odasına çok daha iyi yakışacaktır. Çocuğunuzun hayranlıkla baktığı bir kahraman olabilir bu. Daha sakin, sade modeller de seçilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

çocuk odası duvar kağıtları modelleri

Kız ve erkek çocuklarına özel renkler olduğu gibi çocuk odası duvar kağıtları içinde de cinsiyet ayrımına göre modeller bulabilirsiniz. Mavi, yeşil tonlarının hakim olduğu modeller ve pembe, mor tonlarının hakim olduğu modeller…

Çocuk odası duvar kağıtları modelleri içinde şu ürün de dikkatimi çekti. Boyanabilir, çocuk odasına özgü duvar kağıtları mevcut. Özel tasarımlar ile gelen bu çocuk odası duvar kağıtları, çocuğunuzun zevkine göre renklendirilebilir. Çok karışık bir görüntü oluşturmamak adına bu boyama işleminde onun yanında olabilirsiniz.

Şöyle bir çocuk odası duvar kağıdı da var: fosforlu olan çocuk odası duvar kağıdı, hava karardığında hoş bir ışık yaymakta etrafa. Sağlığa zararlı, değil mi bilmiyorum ama kaliteli, çocuk sağlığına zararsız ürünler aldığınızdan kesinlikle emin olmalısınız. Çocuk sağlığı riske atılmamalı!

Örnek çocuk odası duvar kağıtları ile size birçok fikir kazandıracağımı düşünüyorum. Bir araya topladığım duvar kağıtları:

çocuk odası duvar kağıtları

çocuk odası duvar kağıtları

çocuk odası duvar kağıdı modelleri

çocuk odaları için duvar kağıtları

çocuk odası duvar kağıtları örnekleri

çocuk odaları için duvar kağıdı modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Çocuk Odası Duvar Kağıtları