Alternatif Site Adreslerimiz:

Dekoratif Taş Duvar Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Duvar boyasına, duvar kağıdına göre çok daha görsel bir etki yaratan dekoratif taş duvar modelleri, git gide popüler olmakta diyebiliriz. Uzun süredir hayatımızda olan dekoratif taş duvarlar oturma odasına ve yatak odasına çok yakışmaktadır.

Doğaya olan özlem git gide artmakta. Şehir hayatının büyümesi ve artık yeşilliğin bile çok zor gözlemlendiği dünyamızda doğal yaşama olan dönüş rahatça görülebilmektedir. İnsanlar evlerinde de doğadan izler taşıyan unsurlar barındırmaktadır. Dekoratif taş duvar modelleri buna örnek gösterilebilir. Doğal taşlar ile duvarın bir bölümü kaplanarak hem şık detaylar ortaya çıkartılmakta, hem de doğal yaşamın izleri görülebilmektedir.

dekoratif taş duvar

Sponsorlu Bağlantılar

Dekoratif taş duvar modellerinin görsel etkisi oldukça fazladır. Kullanıldığı odaya sıcak ve romantik bir etki katmaktadır. Oldukça da kolay şekilde uygulaması yapılan bu dekoratif taşlar, şık bir görüntü elde etmek isteyenlerin tercihi arasında bulunmaktadır.

Dekoratif taş duvar ile duvarını kaplatacaklara birkaç öneride bulunalım. Öncelikle duvarınızın tamamını taş duvar ile kaplatmayın. Bu abartıya kaçacağından sizi bir süre sonra bunaltacaktır. Duvarınızın bir bölümünü, özellikle televizyon arkasındaki duvarı dekoratif taş duvar ile kaplatabilirsiniz. Bu duvarı da gizli aydınlatma ya da spot aydınlatma ile ön plana çıkartabilir, şıklığın ön planda olmasını sağlayabilirsiniz.

Duvarlarında taşları görmek isteyen ev sahipleri, dekoratif taş duvar modellerini bir niş ile sergileyebilir. Aksesuarları barındırmak, sergilemek ve taş duvarı ön plana çıkartmak için iyi bir seçenek…

dekoratif taş duvar

taş duvar modelleri

dekoratif taş duvar modelleri

taş duvar

taş duvar dekorasyonu

dekoratif taş duvarlar

taş duvar modelleri

dekoratif taş duvar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Dekoratif Taş Duvar Modelleri