Alternatif Site Adreslerimiz:

3 Kişilik Genç Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Her aile çocuklarına özel bir oda ayıramayabilir. İki ya da üç çocuğu olan aileler, evlerinde yeteri kadar da oda yoksa bir odayı çocuklarına ayırırlar. Bu oda, evin en geniş odası olur genellikle. Çünkü iki, üç kişinin aynı odada bulunması geniş bir oda gereksinimi ortaya çıkartır.

Genç odası dekorasyonu, gençlere özgün olmalı. Aslında sadece bir oda tek bir kişiye özel olmalı ama şartlar doğrultusunda hareket etmek gerekiyorsa, yeri geldiği zaman 3 kişilik genç odası dekorasyonuna da imza atılmalıdır.

3 çocuğunuz var diyelim. Evinizde 3 çocuğunuza özel bir oda daha ayıracak imkanınız yoksa tek bir odayı 3 kişilik hale sokmalısınız. Bunu yaparken yeteri kadar odanın kullanışlı olmasından da emin olmalısınız. Çünkü gençler tam bu dönemlerinde özgür olmak isterler, her anlamda. Odalarında kendilerini rahat etmeleri, psikolojik olarak onları etkileyecektir. Hem gençleri göz önüne aldığımızda çoğu vakitlerini odalarında geçirdiklerini de görebiliriz. Bu nedenle 3 kişilik bir oda dekore edecekler, 3 kişilik genç odaları üzerinde detaylı inceleme yapmalı.

Sponsorlu Bağlantılar

3 kişilik genç odaları

3 kişilik genç odaları için çözümler:

  • 3 kişilik genç odaları için bir adet iki kişilik ranza ve ona uygun şekilde odaya yerleştirilecek tek kişilik yatak 3 kişinin rahatlıkla bir odada bulunmasını sağlayacaktır.
  • 3 kişilik genç odaları için bir diğer çözüm ise 3 kişilik ranza modelleridir. Küçük odalara gelebilecek en iyi çözüm olan ranza modelleri, 3 kişilik modelleri ile yeteri kadar kullanışlıdır. Yavru yataklı ya da 3 yatağın üst üste geldiği ranza modelleri gibi… 3 kişilik ranzalarda şu model de var: üst yatak tek kişilik, alt yatak ise iki kişiliktir. Bu tarz bir model de kullanışlı olabilir.
  • Katlanan, fonksiyonel yataklar geniş yer kazandırmak adına oldukça kullanışlı. Duvara kapanan katlanır yataklar, 3 kişilik genç odaları için biçilmiş kaftan adeta. Bu katlanan yatakların ranzaları da mevcuttur.
  • 3 kişilik genç odası oluşturacaklara güzel bir örnek daha belirteyim: 3 yatak düşünün ve bu 3 yatak birbirine geçerek odada minimum yer kaplıyor. İhtiyaç anında ise birbiri içinden sürülerek açılan yataklar 3 kişinin rahatça yatacağı bir pozisyona giriyor. Bu da 3 kişilik genç odaları için iyi bir seçenek.

3 kişilik genç odaları örneklerine göz atarak daha yapıcı fikirler edinebileceğinizden emin olabilirsiniz. Aşağıdaki örnek 3 kişilik genç odalarını inceleyin.

3 kişilik genç odaları

3 kişilik genç odaları

3 kişilik genç odaları modelleri

3 kişilik genç odası

3 kişilik genç odası dekorasyonu

3 kişilik genç odaları örnekleri

3 kişilik genç odaları modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 3 Kişilik Genç Odaları