Alternatif Site Adreslerimiz:

Dekoratif Alçıpan Asma Tavan

Sponsorlu Bağlantılar

 

Etkileyici bir sunum hem ev dekorasyonu için hem de ofis, iş yeri dekorasyonu için aranan özellikler arasında gelmekte. Birçok mobilya, aksesuar ile bu etkileyici görünümü elde etmek mümkün ama klasiklerin biraz dışına çıkmak gerekli. Boş kalan tavanı zengin bir görünüme bürümek, bu etkileyici sunumlardan biri sayılabilir. Peki tavan dekorasyonunu nasıl daha etkileyici ve zengin bir görünüme sokabilirsiniz. Dekoratif özelliği bulunan alçıpan asma tavan modelleri ile bu mümkün. Hem ev dekorasyonu için vazgeçilmez bir seçenek olan alçıpan asma tavan kullanımı, ofis ve iş yeri dekorasyonunda da etkileyici sunumlara imza atmak adına tercih sebebidir.

Evim Şahane isimli program sayesinde alçıpan asma tavan modellerine olan ilgi günden güne artmakta. Şu sıralar çoğu ev, iş yeri sahibi tarafından tercih edilen bir uygulama olan asma tavan modelleri kolay kurulumu ile de sizleri çok fazla yormayacaktır. Ev dekorasyonunda çoğu oda için kullanılabilecek alçıpan asma tavanlar, modern ve yenilikçi görünümler elde etmek isteyenlerin şüphesiz, ilk yaptırdıkları arasında bulunmaktadır.

alçıpan asma tavan

Sponsorlu Bağlantılar

Dekoratif özelliği ağır basan alçıpan asma tavan modelleri, bir o kadar da kullanışlıdır. Kolay uygulanabilen ve kolay sökülebilen yapısı ile tercih sebebidir. Tavana kurulan iskeletlere yerleştirilen alçıpan parçalar, tavana ekstra bir yük bindirmez. Ses ve ısı yalıtımı yapmak isteyenler tarafından da kullanılmakta. Tavandan gelen soğuğu ve sesi engellemek adına kullanılabilir.

Alçıpan asma tavan modellerinin dekoratif özellikleri ağır basmaktadır. Gizli led aydınlatmalar ile gizemli ve etkileyici bir görünüm katılabilir. Farklı renklerde boyanabilen alçıpan asma tavanlar ile evinizin uyumuna uyum katılabilir. Evim Şahane programını izleyenler bilir aslında, bir duvar köşesinden başlayan alçıpanlar, tavanda birleştirilerek bir bütün sağlanmaktadır. Aynı renge boyanarak bu bütünün eksikliği hiç hissedilmez. 

Eğer bir odanız büyük ve tek bir avize yetmiyorsa, alçıpan asma tavan ile birlikte kurdurabileceğiniz spot aydınlatmalar, led aydınlatmalar genel bir ışık seviyesi yakalamak için de birebirdir.

Bahsettiğimiz dekoratif alçıpan asma tavan modellerini fikir edinmeniz adına bir araya getirdik. Örnek alçıpan tavan modeller:

alçıpan asma tavan modelleri

alçıpan asma tavanlar

dekoratif alçıpan asma tavan

alçıpan asma tavan modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Dekoratif Alçıpan Asma Tavan