Alternatif Site Adreslerimiz:

Arabalı Koltuk Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Araba tutkunu musunuz? Her yerde bu tutkunuz bariz bir şekilde belli oluyorsa, siz gerçek bir tutkunsunuz demektir. Bu tutkuyu evinizde, ofisinizde, iş yerinizde daha derinden yaşamak ister misiniz? Arabalı koltuk modelleri, tam size özel tasarlanmış diyebiliriz. Bir o kadar göz alıcı ve ilginç arabalı koltuk modelleri ile tutkunuzu en konforlu şekilde evinize, ofisinize, iş yerinize taşıyabileceksiniz.

arabalı koltuk modelleri

Tekli, ikili, üçlü koltuk şeklinde tasarlanan bu arabalı koltuk modelleri, salon veya oturma odası dekorasyonuna çok kolay adapte olabilecek. İlginç ve dikkat çeken görünümü ile evinize gelen misafirler, bu arabalı koltuğa hayran kalacak. Gerçek arabadan esinlenerek, adeta gerçeğinden farksız bir tasarıma sahip olan arabalı koltuklar, kafe, bekleme salonları, ofis dekorasyonları için yine tercih edilebilecek müthiş bir seçenektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Arabalı koltuk modelleri, belirttiğimiz gibi gerçek bir arabadan farksız. Tekerlekleri, farları ile bir araba edasında... Arabalı koltuğa ait olan farları, ekstra bir aydınlatma öğesi olarak da kullanabilirsiniz. İlgi çeken görünümü çok daha üst noktalara çıkartacaksınız, bu arabalı koltuğa ait olan farlar ile.

Farklı araba modelleri, koltuklara çok iyi yansıtılmış. Birazdan örnekleri size sunacağız ama bir kaç şey daha söyleyelim. Arabalı koltuk modelleri ile oluşturacağınız konsepti daha da desteklemek elinizde. Mesala bir arabalı koltuk ile birlikte orta sehpayı arabaya ait motor ile oluşturabilirsiniz ya da lastikler ile bu sehpayı tasarlayabilirsiniz. Hayal gücünüze kalmış bir durum. Oluşturacağınız konsepti daha çok desteklemek ve pekiştirmek hayal gücünüzde...

arabalı koltuk modelleri

arabalı koltuk

arabalı koltuk

arabalı koltuk modelleri

arabalı koltuklar

arabalı ilginç koltuk modelleri

arabalı koltuk tasarımları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Arabalı Koltuk Modelleri