Alternatif Site Adreslerimiz:

Tavan Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Tavanlar, evin unutulmuş bir alanı olarak görülebilir. Sadece beyaz bir boya ve onu tamamlayan bir avize yeterli değil artık. Zaten artık neredeyse bir oyun alanı tavanlar. Artık tavan dekorasyonu o sıradan halinden çok uzaklara gitmiş vaziyette.

Tavan dekorasyonu yıllardır sıradan bir şekilde yapılmakta. Bu sıradanlıktan kendinizi dışarı atmak için tavanlarınızda farklı dekorasyon teknikleri uygulayabilirsiniz. Mesala duvar kağıdını, tavan dekorasyonu için kullanabilirsiniz. Çok farklı bir etki yaratmakta bu teknik. 

Tavanlarda duvar kağıdı yerine, yapışkanlar, stickerlar kullanılabilir. Bu çalışma ile de farklılığı yakalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde tavan dekorasyonu için aydınlatma sistemlerinden oldukça faydalanılmaktadır. Alçıpan tavan ile onu sergileyen gizli aydınlatma sistemi, modern ve benzersiz şıklık yakalamak isteyenlerin ilk tercihi. Alçıpan tavanlar kolay uygulanabilir olması ve farklı tasarımlarda yapılabilmesi sayesinde günümüzün en çok tercih edilen tavan dekorasyon uygulamasıdır.

tavan dekorasyonu

Tavan rengi nasıl olmalıdır?

Günümüzün şehir evlerine göz attığımız zaman tavanın çok fazla yüksek olmadığını görebiliriz. Bu nedenle açık renkler yine tavan için uygun olacaktır. Tavanda başlayan renk, zemine kadar inerse ise daha geniş ve hoş bir atmosfer oluşturulabilir.

Demin söylemeyi unuttuk, mesala alçıpan tavanı farklı bir renk ile boyarsanız daha hoş bir görünüm elde etmeniz kaçınılmazdır. Alçıpanın başladığı yerden, tavanda kullanılan alçıpanın tamamı ile bir bütün kurabilir. Evim Şahane programında bu uygulamaya çok sık rastlamaktayız.

tavan dekorasyonu

tavan dekorasyon modelleri

tavan dekorasyonları

tavan dekorasyon örnekleri

tavan dekorasyonu

tavan dekorasyonu nasıl olmalı

tavan dekorasyonu modelleri

tavan dekor

tavan dekorasyon tasarımı

tavan dekorasyonu

tavan dekorasyon


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Tavan Dekorasyonu