Alternatif Site Adreslerimiz:

3 Kişilik Ranza Modelleri ile Çocuk Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Küçük eviniz, sevimli ve sıcak görüntüsü ile kendine hayran bırakıyor. Ama küçük olmasının verdiği dezavantajlar var. Bu dezavantajlar sizi üzmesin. Önemli olan büyük bir evi dekore etmek değil zaten, küçük evi kullanışlı bir hale sokmak. Bunun için küçük evinizde, çeşitli tekniklikler ve mobilyalar yardımıyla kullanışlı bir sunum yapabilirsiniz. Mesala çocuk odasından başlayalım. Eğer iki veya ikiden fazla çocuğunuz varsa ve küçük bir eve sahipseniz gözünüz korkmuş olmalı. Çocuklara ayıracak 3 odanız yoksa, tek bir odayı çocuklarınıza göre yorumlamalısınız. 3 ayrı bazaya yer vermek, uygun olmayacaktır. Çünkü kullanım alanını son derece azaltacaktır. Zaten çocuk odası için ayırdığınız oda küçükse, 3 ayrı baza kullanımına imkan yok. İmkanınız olsa zaten ayrı bir eve çıkarsınız ama şuan için yapacak pek birşey yoksa, o tek odayı 3 kişilik kullanışlı bir hale sokmak uygun olacaktır. Neler yapabilirsiniz? Bir adet iki kişilik ranza alabilir, yanına bir baza alabilirsiniz. Böylece kullanım alanı daha da artacaktır. Ya da daha geniş bir kullanım alanı kazandırmak istiyorsanız çocuk odasına, üç kişilik ranza modelleri arasından uygun bir ürün satın alabilirsiniz. 

3 yataklı ranza modelleri

3 kişilik ranza modelleri, çok aşırı bir satış potansiyeline sahip olmasa da yine de kullanışlı ve kalabalık aileler için ideal seçim olacaktır. Çok fazla talep olmaması çeşit sayısını arttırmamış ama yine de keyfinize, zevkinize, çocuk odasına göre uygun bir 3 kişilik ranza bulmanız mümkündür. Yavru yataklı 3 kişilik ranzalar, şuan için en uygunu. Zaten tavan yüksekliği fazla değilse, yavru yataklı ranza, 3 çocuklu ailelerin kahramanı olacak. Tavan yüksekliğiniz yeterli ise 3 yatağın üst üste geldiği, 3 kişilik ranza modellerinden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Ahşap ya da metal detaylı... 

Sponsorlu Bağlantılar

3 kişilik ranzalar farklı alternatifler ile satışa çıkartılmıştır. Demin de belirttiğimiz gibi yavru yataklı, üst üste 3 yatağın bulunduğu gibi... Son olarak bir örnek daha verelim bu 3 kişilik ranza modellerine: bir yatağı alt tarafta düşünün, üst tarafta ise iki yatak konumlandırılmış. Diğer boşta kalan alanda ise çalışma masası bulunmakta. Şimdi örneklere bakarak, 3 kişilik ranza modellerini daha detaylı inceleyebilirsiniz.

3 kişilik ranza modelleri

3 kişilik ranzalar

3 kişilik ranza

çocuk odaları için 3 kişilik ranza modelleri

3 kişilik ranza modelleri

3 kişilik ranza modelleri

ranza modelleri 3 kişilik

ranza modelleri

ahşap 3 kişilik ranza modelleri

3 kişilik ranza örnekleri

ranza modelleri 3 kişilik


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 3 Kişilik Ranza Modelleri ile Çocuk Odaları