Alternatif Site Adreslerimiz:

En Güzel Salonlar

Sponsorlu Bağlantılar

 

En güzel salonlar arasından birine sahip olmak hepimizin hayalidir. Tüm odalar için geçerli olsa da bu kanı, salon için ayrı bir yer tutar. Salonun bizi, misafirlerimizi ağırlayan bir oda olması ve evin başını çeken bir oda olması, bu durumun ortaya çıkmasını sağlamıştır. Peki en güzel salonlar arasından birine sahip olabilmek için neler yapabiliriz? En basiti bir iç mimardan yardım alabiliriz, ya da aşağıda yer alan en güzel salon modellerine göz atarak, içlerinden beğendiğimiz dekorasyon tarzını salona uygulayabiliriz. Hadi ne duruyorsunuz, çalışmalara başlayın!

en güzel salonlar

En güzel bir salona sahip olabilmek için yapmış olduğunuz dekorasyonun her ayrıntısı önemlidir. Tavandan, aydınlatmaya, mobilya seçiminden, duvar boyası seçimine kadar. Bunları bir bütün olarak algılayıp, uyum içerisinde bulunmalarını sağlarsanız, güzel bir salona sahip olmanız için önünüzde bir engel kalmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

en güzel salonlar

Duvar dekorasyonu için bir niş uygulaması düşünülebilir. Örnekte görüldüğü gibi televizyon ünitesinin önüne gelecek şekilde bu uygulamayı yapabilirsiniz. Tam da o duvara çok hoş desenlere sahip duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Tavanda yine alçıpan tavan ve gizli aydınlatma sistemi hoş bir görüntü elde etmek için tercihiniz arasında bulunabilir. Böyle bir salonu irili ufaklı aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz.

en güzel salon dekorasyonu

Daha sade bir seçim de yapabilirsiniz, en güzel salonlar arasından birine sahip olabilmek için. Bej rengi ile diğer renkler arasında uyumu kolay sağlayabilirsiniz. Bir de duvar ünitesi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

en güzel salon tasarımları

Mutfağınızı, yemek masanızı salon ile bir bütün halinde sunuma açabilirsiniz. Duvarlarda taş kaplama ya da taş kaplama hissi veren duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Açık renkler ile tamamlayabilirsiniz, bu görüntüyü.

güzel salonlar

Renk kullanımı çok önemli. Dekorasyonu yapan kişinin adeta ruh halini yansıtır bize renkler. Yukarıdaki gibi sevimli ve renkli bir salon dekorasyonuna imza atabilirsiniz.

en güzel salon modelleri

En güzel salon dekorasyonları arasından birinin size ait olması için tarzınızı kesinlikle belirlemelisiniz. O tarz doğrultusunda ilerlemek, uygun seçimler yapmaya iter sizi. Seçiminizi modern çizgiden yana kullanabilirsiniz. Alacağınız avizeler, mobilyalar, aksesuarlar bu modern çizginin eseri olmalı.

salon dekorasyonu

Zıt renkleri bir arada barındırabilirsiniz. Duvarınızın bir bölümünü de örnekte görüldüğü gibi farklı bir renkte boyayabilirsiniz. Tüm duvarların aynı renkte olması gerekli değil.

en güzel salonlar

Salonunuzu daha kullanışlı hale sokmak istiyorsanız, mutfağınızı salon ile birleştirebilirsiniz. İkisini uyum içerisinde tutmak için benzeri renk serpiştirmeleri yapın, salon ve mutfağınıza.

en güzel salon dekorasyonu örnekleri

Canlı renkleri kullanmaktan korkmayın, lakin aşırıya da kaçmayın. Aksesuarlarda, duvarın bir bölümünde bu canlı renklere yer verebilirsiniz.

güzel salon dekorasyonları

en güzel salon modelleri

Niş uygulaması duvarlara çok yakışmakta. Bu nişi uygun şekilde aydınlatır ve nişe aksesuarlarınızı yerleştirirseniz çok hoş bir görünüm elde etmiş olursunuz.

en güzel salon

en güzel modern salonlar

salon modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon En Güzel Salonlar