Alternatif Site Adreslerimiz:

Stüdyo Daire Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yalnız yaşayan ya da yaşamak isteyenler için ideal olan stüdyo daireler doğru çözümler ile iyi dekore edilmelidir. Çünkü yatak, oturma odası, mutfağın bir arada olması stüdyo daire dekorasyonu için daha dikkatli olmayı gerektirir. Bu ufak ev, kullanışlı hale çeşitli taktikler ile getirebilir.

stüdyo daire dekorasyonu

Stüdyo daire dekorasyonu nasıl olmalı?

Sponsorlu Bağlantılar
  • Projenizi iyi değerlendirin. Neyi nereye koyacağınıza önceden karar verin. Bunun için elinize alacağınız bir kağıt ve kalem işinizi görecektir. Kağıt üzerinde oynamalar yapabilir, stüdyo daire dekorasyonu için istediğiniz gibi bir çalışma hazırlayabilirsiniz. Yatak şuraya gelmeli, oturma grubu da şuraya gibi...
  • Açık renkleri stüdyo daire dekorasyonu için tercih edin. Eğer daireniz ışığı yeterince de almıyorsa, koyu renkleri kullanmak boğuk ve kasvetli bir eve sahip olmanıza neden olacaktır. Açık renkleri tercih ederek, daha geniş görünüm elde edebilirsiniz.
  • Ayna gibi aksesuarlardan faydalanın. Ayna ışığı yansıttığından dolayı, küçük mekanlar için çoğu zaman tercih edilmekte. Işığı yansıtmak istiyorsanız, ayna alternatifinden faydalanın.
  • Bir orta sehpa almayı düşünüyorsanız, geçirgenliği bulunan cam modellere yönelin. Eviniz için alacağınız aksesuarların bu tarz geçirgenliği olmasına da dikkat edin. 
  • Büyük ebatlı mobilyalardan kaçının. Bunu kesinlikle uygulamanız gerek. Büyük ebatlı koltuklar, yataklar stüdyo daire dekorasyonu için uygun değildir.
  • Karışıklığı engelleyin. Mesala aşırı derece de aksesuar kullanmaktan kaçının. Bunun yanı sıra aşırı, karışık renk kullanımından kaçının. Bu kullanım kalabalığa neden olacaktır.
  • Salonu, mutfağı ve yatak odasını aynı tarz çizgisinde devam ettirin. Ayrı ayrı düşünürseniz, istediğiniz stüdyo daire dekorasyonuna ulaşamayabilirsiniz.
  • Dolap, gardop, portmanto gibi mobilyalar alacaksanız eğer sürgü kapaklı olmalarına da dikkat edebilirsiniz. 

stüdyo daire dekorasyonu modelleri

stüdyo daire dekorasyonu örnekleri

stüdyo daire tasarımı

stüdyo daire dekorasyonu

stüdyo daire modelleri

stüdyo daireler için dekorasyon


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Stüdyo Daire Dekorasyonu Nasıl Olmalı?