Alternatif Site Adreslerimiz:

Örnek Ev Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizde değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Var olan dekorasyon düzeni size yeterli gelmemiş olabilir ya da sizi yansıtmıyor olabilir. O halde doğru bir karar vermişsiniz. Peki ev dekorasyonu için neler yapabilirsiniz, uzman birinden yardım almadan ev dekorasyonunuzu değiştirebilir misiniz? Bu gibi sorular aklınıza takılmış olabilir, biraz da korkularınız varsa ev dekorasyonu zor bir hal alacaktır. Bunun için en iyi çözüm örnek ev dekorasyonu modelleri arasında inceleme yapmak. Beğendiğiniz örnek ev dekorasyonu modellerini bir yere toplayarak, daha sonra bu örnekler doğrultusunda ilerleme kat edebilirsiniz. Banyonuz, mutfağınız, salon veya yatak odanız bu şekilde tam da aradığınız bir dekorasyon düzenine bürünebilir. Zaten bu yazımızda bulunuyorsanız ya ev dekorasyonunuzda değişim yapmaya hazırlanıyorsunuzdur ya da ilerleyen zamanlar için birkaç tüyo kapmak istiyorsunuzdur. Bu tarz çözümler gerçekten çok olumlu bir şekilde size geri dönecektir. Sadece internet siteleri ile de sınırlı kalmayın, çeşitli dekorasyon dergilerinden de faydalanın.

Dekorasyon dalında uzman olmayan kişiler, ev sahipleri için örneklerin önemi büyük. Bunun için sizlere en gözde örnek ev dekorasyonu modellerini sunacağız. Ev dekorasyonu için bu örnek modeller, hiç şüphesiz işinize yarayacaktır.

örnek ev dekorasyonu modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyonu için kullanacağınız alçıpan tavan, spot lambalar, duvar kağıtları ve modern kesimli mobilyalar aradığınız bir görünüm sunabilir.

örnek ev dekorasyonu modelleri

Yatak odanızda ışıltılı ve hayranlık uyandıran bir dekorasyon çalışmasına imza atmak için yukarıdaki modeli baz alabilirsiniz. Mor ve lila tonlarını yatak odanızda kullanabilirsiniz. Bununla birlikte gizli aydınlatmalı alanlar şık bir görünüm için ideal olacaktır.

ev dekorasyonu örnekleri

örnek ev dekorasyonları

örnek ev dekoru modelleri

Tek renk kullanımı da aradığınız ev dekorasyon modelleri arasından birine ulaşmanıza sağlayabilir. Yukarıdaki beyaz renginin hakim olduğu model, bu tek renge örnek.

ev dekorasyonu modelleri

Örnek ev dekorasyonu modelleri arasından yine hayran dolu gözlerle baktığınız bir yatak odası modeli görüyoruz yukarıda. Yuvarlak bir yatak, desenli duvar kağıtları, gösterişli bir avize, gizli aydınlatmalar, alçıpan detaylar...

ev dekorasyonları

Daha doğal bir görünüm için duvarlarınıza taş efekti verdirebilirsiniz. Eğer bir de şömine alanınız varsa ideal bir görüntü açığa çıkacaktır.

örnek ev tasarımları

ev dekorasyonları modelleri

örnek ev salon dekorasyonu modelleri

Daha sade ve modern görünüm belki aradığınız. O halde yukarıdaki örnek ev dekorasyonu modelini inceleyin. Daha düz çizgilerin hakim olduğu mobilyalar, örnek modelde hakim.

örnek dekorasyon modelleri

dekorasyon örnekleri

ev dekorasyonu örnekleri modelleri

örnek ev dekorasyonu modelleri

örnek çocuk odası dekorasyonu modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Örnek Ev Dekorasyonu Modelleri