Alternatif Site Adreslerimiz:

İki Kişilik Genç Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Genç odalarında, dekor çalışmaları daha çok gençlere bırakılmalı. Bu dönemde özgür olmak isterler, çoğunlukla. Mobilyalardan tutun da, duvar dekorasyonuna kadar herşey gençlerin zevklerine ve ihtiyaçlarına yönelik olmalı. Eğer iki çocuğunuz var ise tabii ki ikisinin de ayrı istekleri olacaktır. Bu isteklere cevap vermek her zaman mümkün değildir. Ayrıca çocuklarınıza özel ayrı bir oda ayırcak kadar şansınız yoksa iki kişilik genç odaları, kurtarıcınız olmak durumdadır.

Gençler, bu çağlarında odalarını başkasıyla paylaşmak istemez. Ama tabii ki bu isteklerine cevap veremiyorsanız, iki kişilik genç odaları, onlar için ideal bir çözüm olacaktır. Hem iyi değerlendirilen bir oda, onların aradığı gibi bir dekora sahip olabilir. Çocuklarınızın isteklerine kulak vererek, oda dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

İki kişilik genç odaları için en kullanışlı çözüm, ranzadır. Yer kazanmak adına idealdir. Küçük odalar için adeta bir süper kahramandır. Sadece küçük genç odaları için değil, büyük odalar için de tercih edilebilir. Çalışma masalı ranza modelleri, iki kişilik genç odaları için çok iyi bir çözümdür. Daha önce çalışma masalı ranzalara yer vermiştik, eski yazımızda bu örneklere göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iki kişilik genç kız odaları

Şu zamana baktığımız zaman artık kullanışlı mobilyaların daha çok tercih edildiğini görebiliriz. İki kişilik genç odaları için bu kullanışlı mobilyalar çok işe yarayacak. Birazdan göreceğiniz örnekler bu fonksiyonların neler olduğunu algılamak adına yeterli olacaktır. Çeşitli mobilya dekorasyon firmalarını detaylı bir şekilde araştırarak aşağıda yer alan örnek modellere rastlayabilirsiniz. Bütçenize de uygun olacağından şüpheniz olmasın.

İki kişilik genç odaları için oda içerisinde gençlerin ayrı ayrı köşeleri olabilir. Bu onların özgürlük arayışına cevap verebilir. İki ayrı çalışma masası, gardrop, kütüphane kendi ihtiyaçlarına yönelik düzeni sağlamak adına düşünülebilir. Yeriniz yoksa eğer, mesala gardrobun bir bölümünü bir çocuğunuz, diğer bölümünü ise diğer çocuğunuz sahiplenebilir.

İki kişilik genç odalarında ferah bir alan yaratmak ihtiyaçtır. Bu ferah alanı yakalamak için renklerden faydalanabilirsiniz. Açık ve pastel tonlar, ferah bir odanın kapılarını aralayacaktır. Yeşil ve mavinin o hoş tonlarından kullanırsanız, huzur veren ferahlığı yakalamak daha kolay olacaktır.

iki kişilik genç odaları

iki kişilik genç odaları modelleri

iki kişilik genç odası

iki kişilik genç odası dekorasyonu

iki kişilik genç erkek odaları

iki kişilik genç odası modelleri

iki kişilik genç odaları takımları

iki kişilik genç odaları örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon İki Kişilik Genç Odaları