Alternatif Site Adreslerimiz:

İki Kişilik Çocuk Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

İki ya da daha fazla çocuğa sahip aileler, genellikle iki kişilik çocuk odaları modelleri arasından tercih yapabilir. Her çocuğa ayrı bir oda veremediklerinden dolayı, en kullanışlı çözüm iki kişilik çocuk odaları ile elde edilmektedir. Ranza kullanılarak iki yatak elde edileceği gibi odanın büyüklüğüne göre yatakların ayrı ayrı yerleştirilmesi ile de oda düzeni sağlanabilir. 

İkiden fazla çocuğunuz var ve tek bir oda kullanmaları gerekse bir adet ranza modeli ve bir adet tekli yatak işinizi görecektir. Çok fazla yeriniz yoksa üç yataklı ranzalar tercihiniz olabilir.

iki kişilik çocuk odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk odalarında her zaman daha dikkatli olmak gerektiğini biliyorsunuzdur. Bu uyarımızı çocuk odaları ile ilgili olan yazılarımızda genellikle hep vurgulamaktayız. Peki nelere dikkat edebilirsiniz? İki kişilik çocuk odaları için de geçerli olan bu önerilerimize kulak verebilirsiniz.

  • Mobilya, çocuk odalarının olmazsa olmazı. Alacağınız ürünlerin kaliteli olmasına dikkat edin. Uzun süre kullanmayı planlıyorsanız, çok ucuz ürünlere yönelmeyin. Bu demek değildir ki ucuz ürünler kalitesiz. Sadece daha dikkatli olmalısınız. Üreticiler fiyatları uygun tutarak, ürünün kalitesini düşük tutabilir.
  • İki kişilik çocuk odası için alacağınız mobilyaları uzun yıllar kullanmayı planlıyorsanız eğer ürünlerin daha sonra masraf çıkartmaması için geleceği düşünerek ürün seçmelisiniz. Yatak boyu, dolapların büyüklüğü veya çalışma masasının kullanışlı olması... 
  • Çocuk odalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise alacaklarınızın güvenlik standartlarına uygun olmasıdır. Kullanılan boyaların kaliteli ve güvenli olması gibi... Bazı boyalar anti bakteriyel özellikte olabilmektedir. Kıstas noktanız olarak belirleyebilirsiniz.

Genel anlamda bu detaylara dikkat etmenizde fayda var. Aynı özeni aydınlatma ve elektrik sistemlerinde de göstermeyi unutmayın. Şimdi, iki kişilik çocuk odaları arasında inceleme yapmaya geldi sıra. Aşağıda yer alan örnek modellere göz atın.

iki kişilik çocuk odaları

iki kişilik çocuk odası modelleri

iki kişilik çocuk odası

iki kişilik çocuk odaları

çift kişilik çocuk odaları

iki kişilik kız çocuk odaları

iki kişilik çocuk odası dekorasyonu

iki kişilik çocuk odası dekorasyonları

iki kişilik çocuk odaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon İki Kişilik Çocuk Odaları