Alternatif Site Adreslerimiz:

Merdiven Altı Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

En ölü alan olarak merdiven altları gösterilebilir. Çeşitli teknikler ile merdiven altlarından maksimum seviyede yararlanabilirsiniz. Birde eviniz küçük ise merdiven altı dekorasyonu, çok daha önem kazanacaktır. Kullanışlı bir merdiven altı dekorasyonu ile evinizden aldığınız keyif çok üst seviyelere taşınacaktır.

Merdiven altını, konum ve ihtiyaç doğrultusunda şekillendirmeniz daha doğru ve kullanışlı bir sonuç ortaya çıkartabilir. Mesala merdiven altı evin girişinde ise o boş kalan alana bir portmanto ya da ayakkabılık yerleştirebilirsiniz. Uygun ölçülerde yaptıracağınız mobilya, merdiven altını daha kullanışlı hale sokacaktır. Hem bu şekilde yer kazanmış olacaksınız.

merdiven altı dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin depolama alanı kısıtlı ise merdiven altı dekorasyonu için özel bir depolama alanı yaptırabilirsiniz. Birçok çekmece fazla eşyaları, ıvır zıvırı depolamak için mükemmel bir seçenek.

Merdiven altı dekorasyonu için birçok alternatif bulunmakta. Önemli olan doğru ürünler ile ihtiyaç doğrultusuna göre o, ölü alanı değerlendirmekle ilgili. Merdiven altınızı kullanışlı bir alana dönüştürebileceğiniz gibi dekoratif bir alana da dönüştürebilirsiniz. Bir kiler ya da oyun odası, merdiven altına yaptırılabilir. Belki merdiven altını, şömine ile de değerlendirebilirsiniz. Dekoratif olarak alacağınız haz, çok üst seviyelerde olacaktır.

Gözünüze çarpan merdiven altını farklı şekillerde de değerlendirebilirsiniz. Bir kitaplık yaptırabilirsiniz o alana. Belki o merdiven altını, köpeğiniz, kediniz için özel olarak tasarlayabilirsiniz. Cam kenarında bulunuyor ise dinlenme alanı da merdiven altı dekorasyonu için düşünülebilir. Keyif, sizin keyfiniz; ev, sizin eviniz. Yapmanız gereken ihtiyacınızı belirlemek ve doğru ürünler ile, evinizin ölü alanlarını hayatınıza dahil etmek.

merdiven altı dekorasyonu

merdiven altı dekorasyon

merdiven altı tasarımı

merdiven altı

merdiven altı örnekleri

merdiven altı dekorasyon

merdiven altı dolapları

merdiven altı tasarımları

merdiven altı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Merdiven Altı Dekorasyonu