Alternatif Site Adreslerimiz:

Soy Ağacı ile Duvar Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizin dekorasyonu tamamlandı. Hala bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsunuz. Odalara girdiğinizde sizi karşılayan boş duvarlar mı acaba bu hisse kapılmanıza neden oluyor? Yanıtınız evet ise hoş bir uygulama tekniği önereceğim. Bu teknik ile duvar dekorasyonu daha zengin bir görünüme kavuşabilir.

Peki bahsettiğim bu uygulama tekniği nedir? Hemen bahsedeyim. Belirlediğiniz odanın duvarının bir bölümünde ağaç görünümlü sticker yardımı ile soy ağacı oluşturmak. Hem masrafsız bir işlem hem de oldukça hoş bir görünüm katmakta, duvarlara.

soy ağacı

Sponsorlu Bağlantılar

Soy ağacı ile duvar dekorasyonu için neler gerekli? Belirlediğiniz boyutta bir duvar stickeri, aile fotoğrafları ve duvara monte edebileceğiniz resim çerceveleri size lazım olacak. İster mutfağınızda, ister yatak odanızda veya salonunuzda soy ağacını oluşturabilirsiniz. Kendinize herhangi bir sınır getirmenize gerek yok.

Duvar dekorasyonu için soy ağacı uygulamasını yapmayı düşünüyorsanız, birkaç hoş taktik duvarlarınız için uygulayabilirsiniz. Mesala soy ağacında bulunan aile fotoğrafları, çekim zamana göre siyah beyaz veya renkli olabilir. En iyisi, derlediğimiz örnekleri incelemek. Keyifli incelemeler.

soy ağacı duvar dekorasyonu

duvar dekorasyonu

soy ağacı sticker

duvar dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Soy Ağacı ile Duvar Dekorasyonu