Alternatif Site Adreslerimiz:

İlham Veren Renkli Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Profesyonel yardım almadan ev dekorasyonu çalışmaları yapan kişiler için örneklerin büyük bir önemi vardır. Örneklerden edinilen yeni fikirler, dekorasyonda uygulanarak aranılan eve sahip olunabilir. Sizde örnekler ile evinizi veya başka bir alanı dekore etmek istiyorsanız küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Dekorasyon ile ilgili sunumlar yapan web sitelerinden veya dergilerden beğendiğiniz örnekleri bir yere depolayın. Bu örnekleri baz alarak, uygun metodlar ile dekorasyon çalışmalarını yürütün. İlk önce edindiğiniz ipuçları ve görselleri hayal dünyanızda eviniz ile bağdaştırın. Bakalım düşündüğünüz gibi mi olacak?

ev dekorasyonu

Gri, pembe ve yeşil tonlarını ev dekorasyonu bir arada kullanabilirsiniz. Gri ile kontrast sağlayabilir, yeşil rengi ile huzur ve dinlendirici bir ortam oluşturabilir, pembe ile ise renkli ve neşeli bir sunum yapabilirsiniz. Bu üç rengi, çeşitli ev eşyalarında görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ev dekorasyonu

Birazcık renk ile evinizi daha neşeli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kabarık yastıklar, küçük kilimler, küçük ve renkli rustik kaplar ve aksesuarlar işinizi görebilir. 

örnek ev dekorasyonu

Dekorasyon için arka planda kullanacağınız beyaz ile renkli eşyalarınızı vurgulayabilirsiniz. Renkleri daha iyi hissetmek için arka fonun açık renkli olması uygun bir seçim olacaktır. Hoş bir tezat yakalayarak yeşili, pembeyi ve griyi göze daha hoş gösterebilirsiniz.

örnek dekorasyon

renkli ev dekorasyonu,

Odalar arasında ki geçişi yine aynı tonlar ile devam edebilirsiniz. Şık bir uyum ve birliktelik yakalayacaksınız, gördüğünüz gibi. 

dekorasyon örnekleri

Mutfağınızı, amerikan mutfak tipinde yaptırabilirsiniz. Ferahlık hissi veren eviniz, amerikan mutfak ile birlikte hem kullanışlı hem de daha ferah olacak.

banyo dekorasyon örnekleri

Yeşil rengi banyonuzda da rahatlatan bir his uyandıracaktır. Banyonuzda kullanmaktan kesinlikle çekinmeyin.

ev dekorasyon

Rustik, renkli kaplar kullanmak işinize yarayabilir. 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon İlham Veren Renkli Ev Dekorasyonu