Alternatif Site Adreslerimiz:

Beyaz Oturma Odası

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bilinen tüm renklerle uyum içerisinde bulunan beyaz, sıklıkla tercih edilen bir renktir. Hayatın tüm anlarında karşımıza çıkabilir. Sadece bir odanın hakim olan renginde değil, yaşantımızın tüm anlarında varlığına tanık olabileceğimiz bir renktir. Beyaz rengi saflığı ve temizliği çağrıştırır. Huzur veren bir yanı vardır. Sadeliği, belki de bu huzur veren yanını ortaya çıkartmaktadır.

Dekorasyonda beyaz, vazgeçilmezlerdendir. Şöyle ki: evin tüm odalarında beyaz rengine rastlayabiliriz. Duvar renklerinde, duvar kağıtlarında, oturma gruplarında, perdelerde, aksesuarlarda ve aklınıza gelen tüm dekorasyon elamalanlarında beyaz rengine rastlayabiliriz. Beyaz oturma odası modelleri de, çok kolay karşımıza çıkabilecek bir örnektir. Modern ve sade bir görünüm çağrıştırmak için beyaz rengi, oturma odaları için düşünülebilir.

beyaz modern oturma odası

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz oturma odası aradığınız bir atmosferi oluşturacaksa, evinizin oturma odası için beyaz rengini rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Dilerseniz şimdi, beyaz renginin özelliklerinden bahsedelim. Böylece, beyaz oturma odası ile neler elde edebileceğinize göz atmış olacağız.

  • Beyaz, diğer renklere kolay uyum sağlar. Bu da oturma odası dekorasyonu için çalışmalarınızı daha da kolaylaştıracaktır.
  • Küçük odaları daha geniş göstermek için açık renklerden yardım alırız. Küçük bir oturma odasını, beyaz ile daha geniş göstermek elimizde.
  • Huzur ve ferahlık sunan bir alana sahip olabilmek için yine beyaz rengi vazgeçilmez olacaktır.
  • Beyaz, ışığı daha iyi yansıtır. Oturma odasının göze daha hoş gelmesi, beyaz ile elde edilebilir. Işığı az alanlar için adeta bir kurtarıcı özelliktir.
  • Beyazın dengeleyici özelliği de bulunmaktadır. Diğer renklerin fazlalığını beyaz ile dengeleyebilirsiniz.

Beyaz oturma odası dekorasyonun bir tek dezavantajı bulunmakta. Bu dezavantaj herkes için geçerli değil. Beyaz rengi, hastane rengi olarak algılanabilir. Beyaz oturma odası, bazı kişilere bir hastaneyi çağrıştırabilir. Bahsettiğimiz tek dezavantaj bu.

beyaz oturma odası

beyaz oturma odası

beyaz oturma odası örnekleri

beyaz oturma odası modelleri

beyaz oturma odaları

beyaz oturma odası dekorasyonu

beyaz oturma odası örnekleri

beyaz sade oturma odası

beyaz oturma odası dekorasyonu modelleri

beyaz oturma odası

beyaz oturma odaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Beyaz Oturma Odası