Alternatif Site Adreslerimiz:

Dekoratif Şömine Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kış aylarını atlatmadan, şömine ile ilgili yazılarımı sizlerle paylaşmak istiyorum. "Neden kış ayları?" diye cümlemin arasına girebilirsiniz. Bu sorunuzun cevabını şöyle açıklayabilirim: ne kadar dekoratif şömine modelleri firmalar tarafından üretilip satılsa da, şömine bir ısı aracıdır. Kış aylarının ve soğuk dönemlerin vazgeçilmezidir. Bu nedenle kış ayları ile daha örtüşen bir üründür şömineler. Şu anki zamana göz attığımız zaman şömineler, sadece ısıtmadan ziyade şık ve lüks görüntüsü ile dekoratif bir unsur olarak da kullanılmakta. Hatta şömine ateşinin tıpatıp benzeri, dekoratif şömine modelleri ile açığa çıkartılmakta. Elektrikli olan dekoratif şömine modelleri ile evinize lüks ve romantik bir görünüm katabilirsiniz. 

Dekoratif şömine modelleri, bildiğimiz şöminelerden ne gibi farklar içeriyor? Bu sorunun cevabına, yazımızda yer vermeden geçmek olmaz herhalde. Şömine masraf gerektiren bir unsurdur. Evin yapısı ve odanın yapısı, şömine için uygun olmalıdır. Şömine bacası ve şömine alanı iyi belirlenmelidir. Dekoratif şömine modelleri ise daha az maliyet ile kurdurulabilir. İster büyük, isterse küçük bir alana dekoratif şömine kurdurulabilir. Modern veya klasik çizgide dekoratif şömine kurdurmak daha basittir. Yani anlıyacağınız şöminenin zahmetine katlanmak istemiyorsanız, dekoratif şömine modelleri ile şöminenin verdiği hazzı en gerçekçi şekilde yakalayabilirsiniz.

dekoratif şömine modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Her oda için dekoratif şömine modeli düşünebilirsiniz. Yatak odası, salon, oturma odası, yemek odası belki de bir mutfak... İstekleriniz ve arzularınız doğrultusunda hareket etmek en iyi sonucu doğuracaktır. 

Dekoratif şömine modellerine göz attığımız zaman birçok farklı tasarım ile karşılaşmamız mümkündür. Orjinal tasarıma sahip bir şömine modelinin yanı sıra duvara gömülen ya da bir duvarın köşesine konumlandırılan, dekoratif bir model bulabilirsiniz. 

Dekoratif şömine modelleri genel olarak siyah bir zemin üzerine kurulmaktadır. Bunun nedenini size kısaca aktaralım. Ateş görüntüsünü daha gerçekçi hissetmeniz için siyah zemin çok uygun olacaktır. Arka fonu siyah bir dekoratif şömine, size gerçeğini kesinlikle aratmayacaktır.

Televizyon ünitesi ile birlikte bulabileceğiniz dekoratif şöminelere de rastlamanız mümkün. Yer kazanmak isteyenler ya da çok fazla yeri olmayan kişiler için, bu çok uygun bir tercih olacaktır.

dekoratif şömine

dekoratif şömineler

dekoratif şömine modelleri

dekoratif şömine modelleri

şömine modelleri

şömine

dekoratif şömine

dekoratif şömine modelleri

modern şömine modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Dekoratif Şömine Modelleri