Alternatif Site Adreslerimiz:

Yatak Odası Perdeleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Her odanın kendine özgü bir kullanım özelliği ve önemi vardır. Salon, mutfak, banyo, yatak odaları ve dahası bu önemi taşır. Bunun bilincinde olan ev sahipleri için odaların dekorasyon düzeni küçümsenemez. Şıklık ve kullanışlılık, her odada hakimiyet kurmalı bize de sorarsanız.

Bugün ele alacağımız içeriğin konusunu perdeler oluşturmaktadır. Sizin için belki perde vazgeçilmez bir unsurdur ev dekorasyonunda, belki de bir aksesuar niteliği taşımaktadır. Her halükarda perde, tüm odalarda kendini bize gösterecektir. 

Perde adeta evin gülüdür, olmazsa olmazıdır. Ev sahipleri tarafından adeta bir ihtiyaç niteliği taşıması, perdelerin üretici firmaların bol çeşit ve farklı tarz seçenekler ile vitrinlerini süslemesine yol açmaktadır. Tabii ki çok çeşit bizi seçim esnasında yoracaktır ama zevkimize ve evimize uygun bir perdeyi bulmak daha önemli.

Sponsorlu Bağlantılar

Odaların perde ihtiyacını biliyorsunuz değil mi? Bir salon kadar önemli olan yatak odaları için de perdelere ihtiyaç duyarız. Belki salona göre yatak odasında daha fevri kararlar verebilirz. Yatak odası perdeleri arasından zevklerimiz ile bağdaşan bir perdeyi seçmek daha anlamlı olacaktır. Salonda şöyle bir korku olabilir: salon, ortak kullanım alanıdır. Aile ya da dostlar ile çeşitli zamanlarımızı paylaşırız. Bu nedenle salonun dekorunu yaparken sadece kendimizi değil, etrafımızdakileri de düşünürüz. Bu durum seçimlerde bizi kısıtlayabilir. Ama yatak odası öyle değil. Kendimizi dinlediğimiz bir oda ve bu yüzden yatak odası perdeleri arasından daha zevkimizin ön plana çıktığı modeller seçilebilir.

yatak odası perdeleri

Yatak odası perdeleri arasından zevkinize uygun bir model seçerken, seçiminizin oda dekorasyonu ile de örtüşmesine dikkat etmelisiniz. Uyum: kumaş cinsi, renk ağırlığı ve perdenin türü ile  yatak odası dekorasyonu arasında sağlanmalıdır.

yatak odası perdeleri

yatak odası perde modelleri

yatak odası perdesi

yatak odası perdeleri

perde modelleri

yatak odası perdeleri

yatak odası perde örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yatak Odası Perdeleri