Alternatif Site Adreslerimiz:

Yılbaşı Süslemesi

Sponsorlu Bağlantılar

 

"Yılbaşı gecesini nasıl geçirirseniz, tüm yıl öyle geçer." denildiğinden midir bilinmez ama yeni yılı mutlu bir şekilde ve sevdiklerimiz ile karşılamak isteriz. Böyle olunca tabii ki o gece daha özel olmalı. Yılbaşı gecesini evde geçirecekler içinde, dışarıda yeni yılı karşılayacaklar için de aynıdır bu durum. Evde yeni yılı karşılayacaklar için, yılbaşı süslemesi, çam ağacı ve yılbaşı sofraları olmazsa olmazlardandır. Bir köşeye yerleştirilen ve süslemesi son derece eğlenceli olan bir yılbaşı ağacı, raflarda yerini alan mumluklar, şamdanlar, kar taneleri, pencerelerde, evin belirli bölümlerinde yer alan ışıl ışıl aydınlatmalar, yuvarlak renkli toplar, hediye kutuları, şöminenin önüne asılan yılbaşı çorapları ve renk renk şekerler... Bunların hepsi ve daha fazlası yılbaşı süslemesi için kullanılacaklar arasındadır. Daha mütevazi ve sade bir şekilde yılbaşı süslemesi yapabileceğiniz gibi, bir parti havasında da evinizi veya yılbaşı gecesini geçireceğiniz alanı süsleyebilirsiniz. 

yılbaşı süslemesi

2012 yılını acı, tatlı birçok olayla geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde 2013 için yeni umutlar ve yeni heyecanlar içinizi sarmıştır. Yılbaşı süslemesine de 2013 yılına daha vakit olmasına rağmen şimdiden başlanmış, gördüğümüz kadarıyla. Peki yeni yıla girerken, yışbaşı süslemesi için siz neler planlıyorsunuz? 

Sponsorlu Bağlantılar

Evde ya da yeni yılı nerede karşılayacaksınız orada yılbaşı süslemesi yapmayı düşünüyorsanız, vereceğimiz tüyolara kulak verebilir ve yılbaşı süslemesi ile ilgili vereceğimiz örnekleri dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz.

  • Yılbaşı süslemesi için simge haline gelen çam ağacı evinizin bir köşesinde yer alabilir. İlla büyük bir çam ağacına gerek yok. Ufak boyutlu ve sevimli çam ağaçları satılmakta. Bunların da süslemesi çok zevkli olacaktır.
  • Yılbaşı sofrasında, belirli köşelerde, sehpa ve raf üzerlerinde yılbaşı süslemesi için çam dalları kullanılabilir. Yapay kar spreyleri ile bunları hazırlamak keyif verecektir.
  • Kar ve kar yağışı, yeni yılın simgelerinden bir diğeridir. Yapay kar spreyleri ile evinizi yeni yıla hazırlayabilirsiniz. Işıklandırma için kar yağıyormuş hissi veren sistemler düşünülebilir. Çok estetik bir görünümü var, bu ışıklara göz atmanızı önerebilirim.
  • Yılbaşı süslemesi için vazgeçilmez renkler arasında yeşil, kırmızı, beyaz bulunmaktadır. Süsleme için renk tercihlerinizi, bu renklere göre şekillendirebilirsiniz.
  • Yeni yıl süslemesi için öne çıkanlar arasında aksesuarlar da bulunmakta. Mumlar, şamdanlar, kar taneleri, yaldızlar, renkli toplar ve rengarenk ışıklar...

yılbaşı süslemesi

yeni yıl dekorasyonu

yılbaşı süslemeleri

yılbaşı süslemesi

yılbaşı sofrası süsleme

yeni yıl süslemesi

yılbaşı sofraları

yılbaşı süslemesi örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yılbaşı Süslemesi