Alternatif Site Adreslerimiz:

Yaşam Ünitesi Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Son zamanlarda sıkça rastladığımız ve özellikle modern çizgilerin hakim olduğu, ev dekorasyonu içerisinde yer bulan duvar ünitelerinin bir diğer adı yaşam ünitesidir. Yaşam ünitesi yerine duvar ünitesi olarak daha çok isimlendirilmektedir ama bu ürünleri yaşam ünitesi modelleri olarak da arayanlar vardır. Bugün yaşam ünitesi modelleri ve ilgili incelememizi sunacağız sizlere. Böylece duvar ünitesini, yaşam ünitesi modelleri olarak arayan takipçilerimize de aradıklarını bulma konusunda yardımcı olacağımızı düşünüyoruz.

Salon veya oturma odası dekorasyonunda bizi en çok rahatsız eden televizyonun yer aldığı duvarın boş kalmasıdır. Bu boşluğu en iyi şekilde dolduran mobilya modelinin yaşam ünitesi modeli olduğunu biliyorsunuzdur. Yeni nesil televizyonların hoş bir şekilde konumlandırıldığı yaşam ünitesi modelleri, televizyon arkasındaki duvarı da doldurarak evinizin şıklığına şıklık katacaktır. Genellikle modern formatla tasarlanan bu mobilya modelleri, sahip olduğu çizgisi ile modern evlerin vazgeçilmez öğelerinden biridir.

Yaşam ünitesi modelleri, sadece televizyonu yerleştirmek adına kullanılan bir ürün değildir. Adından da anlıyacağınız gibi kurtarıcı ve görsel birçok özelliği vardır. Televizyona uygun bir yer sunan bu ünite birçok raf, çekmece ve depolama alanı sunmakta. Raflar, filmlerinizi televizyonun yanında tutmak ve derli toplu bir görünüm oluşturmak için çok uygundur. Raflar, sadece televizyona ait aksesuar yerine salon veya oturma odanıza zengin bir görsellik katacak aksesuarların da sergilenmesine olanak vermektedir. Aile fotoğraflarınızın yer aldığı resim çerçeveleri, vazolar, biblolar bu raflarda yerini alabilir. Kendi zevklerinizi burada konuşturabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

yaşam ünitesi modelleri

Dediğimiz gibi raf ve ufak boyutlu dolaplar bu yaşam ünitesi modelleri ile gelmekte. Size sadece bu alanları daha iyi değerlendirmek kalıyor.

Artık günümüze baktığımızda evlerde tüplü televizyonlar yerine gitgide incelen yapısı ile yeni nesil televizyonlar yer almaya başladı. Bu televizyonu en iyi şekilde sergileyen ve konumlandıran yaşam ünitesi modelleri de bu duruma ayak uydurmakta. Farklı firmalar tarafından birçok alternatif ile karşınıza gelen yaşam ünitesi modelleri, her eve ve bütçeye uygun yapısı ile de sıkça tercih edilmektedir.

Yaşam ünitesi modellerini sadece elektronik eşyalar�� veya aksesuarları sergilemek için kullanılan bir obje olarak değerlendirmek yanlış olacaktır. Örnek vererek bu durumu daha iyi anlatabiliriz. Mesala televizyon, buna bağlı uydu alıcısı, dvd player, ses sistemi gibi elektronik eşyalar birçok kablonun da ortaya çıkmasına neden olacaktır. Kabloların açıkta olması hoş bir görüntüye neden olmaz. Yaşam ünitesi modelleri ile bu ortalıkta kalan kabloları çok iyi bir şekilde kamufle edebilirsiniz. Aynı zamanda dvd oynatıcının veya uydu alıcısının göz önünde bulunmasını da istemiyorsanız, yaşam ünitesi ile bunları da gizleyebilirsiniz.

Tasarım konusunda yaşam ünitesi modelleri sayısız alternatif ile karşınıza çıkmakta. Belki bu durum karar verirken sizi biraz zorlayabilir. Metal detaylı, led aydınlatmalı, ayna veya cam ile zenginleştirilen, renkli ve birbirinden güzel yaşam ünitesi modelleri karşınıza gelebilir.

Eğer bir yaşam ünitesi almayı düşünüyorsanız, bir araya getirdiğimiz ve sergilediğimiz örnek modellere bakmadan karar vermemenizin yararınıza olacağını söyleyebilirim. 

yaşam ünitesi modelleri

yaşam ünitesi

yaşam üniteleri modelleri

yaşam ünitesi modelleri

modern duvar ünitesi modelleri

duvar ünitesi modelleri

modern yaşam ünitesi modelleri

yaşam ünitesi resimleri

tv yaşam ünitesi

tv yaşam ünitesi modelleri

yaşam ünitesi resimleri

yaşam üniteleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yaşam Ünitesi Modelleri