Alternatif Site Adreslerimiz:

Yılbaşı Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bir senenin daha sonuna geldik. Kısa süre sonra yeni yılı karşılayacağız. Geride bıraktığımız sene, belki sizin çok mutlu anlarınıza tanık olmuştur, belki de biraz hüzünlü. Yeni yılda ki en büyük dilediğiniz her zaman mutlu, huzurlu ve sağlıklı olmaktır herhalde. Umarım herkes yeni yıl ile birlikte hayallerine ve dileklerine kavuşur. Bugünkü yazımızı yılbaşı dekorasyonu için ayıracağız. Hali hazırda olan dekorasyon düzenini yeni yıla göre şekillendirmek isteyenler bugün bize kulak verebilir.

Yılbaşı gecesi bazılarımız dışarda eğlenirken, bazılarımız ise bu geceyi daha mütevazi bir şekilde evlerinde kutlamak ister. Kimisi ise diğer günlerden farklı bir gün olmadığını düşünerek yılbaşı için özel bir hazırlık yapmaz. Eğer planınız yılbaşını evde kutlamak ise ev dekorasyonunu yeni yıla göre uyarlamak gerekebilir. Evinizde bir parti havası yaratabileceğiniz gibi daha sıcak ve romantik bir hava da yaratabilirsiniz. Sadelikten hoşlananlar için de seçenekler mevcut.

Yılbaşı dekorasyonu için evinizde köklü bir değişime gitmenize gerek yok. Ufak değişim ve yenilikler ile yılbaşı akşamına evinizi hazırlamak mümkün. Yılbaşı dekorasyonu için kullabileceğiniz renkler arasında yeni yılı simgeleyen kırmızı, yeşil, beyaz ve parlak tonlar bulunmakta. Yılbaşı sofraları, şömine köşeleri, evin belirli alanları bu yeşil, kırmızı, beyaz renklerini çok iyi taşıyacaktır. Belirli alanlara bu renkler ile serpiştirmeler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

yılbaşı dekorasyonu

Yılbaşı dekorasyonu denildiğinde aklınıza ilk gelen bir çam ağacı olmalı. Artık bir simge olan çam ağacı farklı ebatlar, renkler ve tasarımlar ile üretilmekte. Yapay çam ağaçları ile hem doğaya zarar vermeyeceğiniz gibi evinizin her alanına uygun bir model bulmanız çok kolay.  İrili ufaklı modeller, küçük bir sunum yapmak veya daha büyük, gösterişli bir sunum yapmak için ideal. En zevkli tarafı ise yılbaşı ağacını süslemek. Bakalım kimin yılbaşı çamı en farklı ve en güzel süslemeye sahip olacak.

Yeni yıl akla geldiği zaman yılbaşı ağaçlarından sonra kar yağışı ve kar taneleri de ilk akla gelenler arasındadır. Odalarınızın belirli köşelerinde, aksesuarlarınızın yanında, orta sehpanızın üzerinde kar taneli süslere, aksesuarlara yer ayırabilirsiniz. Yemek masanızda da kar taneleri bulunabilir.

Süslenmiş toplar, şamdanlar, mumluklar, parıltılı ışıklar yılbaşı dekorasyonu için unutmamanız gerekenler diyebiliriz. Yine bir simge haline gelen bu detaylar yılbaşı için dekorasyon düzeninde yenilikler yapmak isteyenler için adeta vazgeçilmez öğelerdir. Herkesin yaptıklarından uzak bir tasarım oluşturmayı düşünüyorsanız, hayal gücünüzü bu öğeler ile birleştirerek aradığınıza ulaşabilirsiniz.

yılbaşı dekorasyonu

yılbaşı dekorasyonları

yeni yıl dekorasyonu

yılbaşı ev dekorasyonu

yılbaşı

yılbaşı dekorasyon modelleri

yeni yıl dekorasyon

yılbaşı dekorasyonu

yılbaşı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yılbaşı Dekorasyonu