Alternatif Site Adreslerimiz:

Renkli Yatak Odası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Beyaz, siyah, kırmızı, mor, pembe, sarı gibi isimlendirmelerden ve algıladığımız tonlardan ibaret değildir renkler. Her rengin kendine göre ifade ettiği bir anlam ve düşünce vardır. Sadece bununla da sınırlı değil. Renkler, insanlar üzerinde bir etkiye de sahiptir. Renklerin aktardıklarından bahsedelim öncelikle. Örneğin: benim en sevdiğim bir renk olan mor, asalet ve lüksü ifade etmektedir. Benim gibi yay burcu olanların kesinlikle beğendiği ve hayran olduğu bir renktir mor. Morun yanı sıra beyaz temizliği, sadeliği ve saflığı ifade eder. Kahverengi ise doğadan izler taşıyan bir renk olduğundan doğallığı aktarır. Yeşil de doğa da aşırı bir şekilde karşımıza çıkan ve bizlere huzur katan bir renktir. Başka bir yazımızda renklerin anlamına ve etkilerine daha detaylı bakarız. Şimdi ise renkli yatak odası modelleri üzerinde inceleme yapacağız ve size renkli yatak odası ile ilgili örnekler sunacağız.

Yeni bir güne uyanırken, daha pozitif ve dinç bir şekilde güne başlamak istemez misiniz? Erken kalkanların aradığıdır güne daha canlı ve dinç başlamak. Bunun için yatak odanızda uykunuzu ağırlaştıran renklerin yanı sıra daha canlı bir düzenleme yapabilirsiniz. Renkli yatak odası modelleri belki de yeni gün doğarken, sabah uyandığınızda sizi daha neşelendirecek ve güne hazırlayacaktır. Düşünsenize doğanın en canlı ve huzur katan renkleri bir arada yatak odanızda. Hayal ederken bile eminim kendinize şöyle bir gelmişsinizdir. Böyle bir etkiye sahip olmak için renkli yatak odası düzeni aradığınız bir dekorasyon konsepti olabilir.

renkli yatak odası

Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odasında bu renkleri nelerde kullanabilirsiniz? İlk olarak aklıma gelen duvar, bu renkleri taşıyacak en kolay alandır. Renkli duvar boyaları, renkli ve desenli duvar kağıtları işinizi daha da kolaylaştırmakta. Duvarlardan sonra yatak örtüsü, nevresim takımı ile gökkuşağı gibi bir sunum yapılabilir. En zevklisi bu renkleri aksesuarlarda kullanmak bana sorarsınız. Ufak ve renkli biblolar, tablolar, vazolar...

renkli yatak odası modelleri

renkli yatak odası modelleri

renkli yatak odası

renkli yatak odası modeli

renkli yatak odası

renkli yatak odaları modelleri

renkli yatak odası resimleri

renkli yatak odaları modelleri

renkli yatak odası örnekleri

mavi renkli genç yatak odası modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Renkli Yatak Odası Modelleri