Alternatif Site Adreslerimiz:

Giriş Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Diğer odalara nazaran, evin giriş dekorasyonu için daha özgür olunabilir. Ev odalarına bağlı kalmadan, uygun bir şekilde giriş dekorasyonunu tamamlayabiliriz. Bu yazımızı giriş dekorasyonu olarak adlandırıyoruz ama hol ve antre dekorasyonu olarakta düşünebilirsiniz.

İlk olarak giriş dekorasyonu için daha bağımsız çalışabileceğinizden bahsetmiştik, ama genel olarak girişinizi iyi analiz ederek dekorasyon çalışmalarını sürdürmelisiniz. Kendinizi özgür düşünerek dar bir giriş için koyu renkleri tercih ederseniz, yanlış bir seçimde karar kılmış olacaksınız. Eve girerken bizim daha canlı ve daha ferah olmamıza vesile olacak renklerden yana tercihimizi kullanmalıyız. Dar girişler için yine bu ferahlığı hissettirecek açık ve pastel tonlar uygun olabilir. Yeşil, mavi, turuncu, mor, gri, sarı, kırık beyaz, beyaz ve bunun gibi tonlar seçilebilir. Birazda zevklerinizi ve tarzınızı giriş dekorasyonunda gösterebilirsiniz.

Bildiğimiz gibi ev girişleri, hoşgeldin köşemizdir. Hem bizi, hem de evimize gelen misafirlerimizi karşılayan ilk alandır. İlk izlenimin de çok önemli olduğunu varsayarak, giriş dekorasyonunun önemini daha rahat algılayabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

ev girişi dekorasyonu

Giriş dekorasyonu için bir portmanto kullanabilirsiniz. İyi planlanan bir giriş için rahatlıkla bu portmantoya yer ayırabileceksiniz. Yalnız dağınık gözükmemisine önem vererek kapalı bir portmanto satın almak daha kullanışlı ve uygun olacaktır. Eğer yeriniz yeterli değilse ve duvarlarınız kalınsa, gömme dolaplar ile portmanto ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bunun içinde ekstra bir yeriniz yoksa ufak bir dresuar kullanarak, elinizin altında olmasını istediğiniz anahtar, not ve aksesuarları dresuar üzerinde konumlandırabilirsiniz. Hoş ve estetik bir görünüm için dresuarın üzerine mis gibi kokan bir çiçek de koyabilirsiniz. Seçimler size kalmış. 

Ayna kullanımı da giriş dekorasyonu için fevkalade bir sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Girişiniz dar ise bu aynayı, ışığa yakın kullanarak  aynanın daha derin ve geniş izlenim uyandırmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca eve girerken ve dışarı çıkarkan bu ayna yardımı ile hızlı bir şekilde kendimize çeki düzen vermemiz mümkün.

giriş dekorasyonu

giriş dekorasyonu

giriş hol dekorasyonu

hol giriş dekorasyonu

giriş dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Giriş Dekorasyonu