Alternatif Site Adreslerimiz:

Modern Portmanto Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev girişinde, yani hol ve antrelerde konumlandırılan portmantolar işlevsel ve bir o kadar da estetik mobilyalardır. Çoğu evde bulunur. Anlıyacağınız olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bunun sebebi tabii ki daha çok kullanışlı ve ergonomik yapısına bağlıdır. Portmantoların görevinden bahsetmek gerekirse, bu mobilyalar ceket, kaban, şapka, aksesuar, ayakkabı gibi birçok eşyanızı elinizin altında bulundurur. Dağınıklığı engeller. Aradıklarınıza daha kolay ulaşmanızı sağlar. Örneğin acil olarak dışarı çıkmanız gerekli diye düşünelim. Hazırlanmaya da pek vaktiniz yoksa üzerinize alacağız bir cekete ve yanınıza alacağınız araba anahtarına hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekebilir. Tam burada devreye giren portmanto modelleri, hızlı bir şekilde hazırlanmanıza olanak tanımaktadır. Düşündüğünüz zaman bu örnekleri çoğaltabilirsiniz ve portmantonun sanıldığından daha çok işinize yaradığını kolaylıkla anlıyabilirsiniz.

Portmantolar fonksiyonel olduğu kadar, kattığı şıklık ile de dikkat çeken bir mobilya türüdür. Kalitesinin, kullanışlılığının yanı sıra tasarım çizgisinin de önemi vardır. Evinizin girişinde görsel şıklığın sizi karşılamasını istiyorsanız eğer modern portmanto modelleri arasından seçim yapmanızı önerebilirim. Tasarım çizgisi ile adeta takdire şayan modern portmanto modelleri ile karşılaşmanız çok kolay. Çünkü firmalar, kullanıcılara hitap eden ürünlerini piyasaya sürmekte birbirleriyle yarışmakta. Bu da tabii ki modern portmanto modelleri arasındaki çeşitliliği arttırmakta. Her zevke, bütçeye ve ihtiyaca yönelik portmantolar...

beyaz portmanto modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Modern portmanto modelleri arasında gereksinimlerinizi karşılayacak, evinizin giriş dekorasyonu ile uyumlu bir ürün seçebilirsiniz. Portmanto modelleri arasında sürgü kapaklı, açılır kapaklı, aynalı, raflı, çekmeceli vb. birçok detaya sahip ürün bulmak mümkün. En kullanışlısı fazla yer kaplamayan, sürgü kapaklı olanıdır. Aynalı bir modern portmanto ile de kullanışlılığı daha da arttırabilirsiniz. Hem modern, hem sürgü kapaklı, hem de aynalı bir portmanto modeli işinizi fazlasıyla görecektir. 

Daha önceden evinizin girişi için bir modern portmanto almış olabilirsiniz. Eğer aynası yoksa bu ürünün, siz ekstra olarak bir ayna yaptırabilirsiniz.  Mesala dolap kapağı açıldığı zaman karşınıza ayna çıkabilir ya da portmantonun dolap kapağını ayna ile kaplatabilirsiniz. Detaylı incelemenizi yaptıktan sonra en uygun çözümü bulabileceğinizden şüpheniz olmasın.

Örnek modern portmanto modelleri...

modern portmanto modelleri

modern aynalı portmanto modelleri

modern portmanto modelleri

modern portmanto modelleri

aynalı sürgü kapaklı portmanto modelleri

modern portmanto

portmanto modelleri

portmanto modeli

modern portmanto modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Modern Portmanto Modelleri