Alternatif Site Adreslerimiz:

Ev Giriş Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yoğun geçen bir günün ardından evinize geldiniz. Sizi en rahat ettirecek yere... Eve girerken ama bu rahatlığı hissedemediniz. Hatta yorgunluğunuz biraz daha katlandı. Bunun nedeni ne olabilir, hemen düşünün. Ev giriş dekorasyonu bununla ilgili olabilir mi? Karanlık ve bunaltıcı bir ev girişi... Belki kişisel sebepleriniz vardır ama ev giriş dekorasyonu da bunu etkileyebilir. Canlılığı ile tüm yorgunluğunuzu alacak hem de size dinginlik kazandıracak bir ev girişi daha kullanışlı olmaz mı? Büyük çoğunluğumuz bu soruya evet cevabını verecektir. Bana sorarsanız da ev giriş dekorasyonu bizi, eve girerken ve dışarı çıkarken etkilemektedir. Kullanışlılık anlamında bu etki olacağı gibi psikolojik anlamda da olabilir. Siz daha önemlisiniz ama misafirlerinizi de unutmamak gerekli. Onlara ilk izlenimi verecek olan ev giriş dekorasyonu, ne kadar şık olursa o kadar büyük etkisi olacaktır. Arkadaşlarınızı ya da ailenizi ziyaret ettiğiniz zaman bunu kendiniz test edin. Bana katılacağınıza eminim.

ev girişi dekorasyonu

Ev girişinin önemini anladıysanız, ev giriş dekorasyonu için neler yapabileceğinize bakalım şimdi. İlk olarak ışığı alan bir girişe sahip olup olmadığınıza bir bakın. Eğer karanlık ve yeterince geniş bir girişe sahip değilseniz, açık tonlarda duvar renklerine ve duvar kağıtlarını kullandığınıza emin olun. Böylece karanlık ve dar girişinizi, daha geniş ve ferah göstereceksiniz. Renkli bir karşılama istiyorsanız eğer, girişinizde kullanıcağınız mobilyalarda ya da duvarlarınızda bu renkli ortam için canlı renklere yer verebilirsiniz. Yalnız abartmamaya dikkat edin. Her alanda ölçülü olmanın size büyük avantajı olacaktır. Pastel tonlardan da vazgeçmemeye bakın. Bunun sebebi pastel tonların gözünüzü ve ruhunuzu yormayacak  bir özelliğe sahip olması... 

Sponsorlu Bağlantılar

giriş dekorasyonu

Ev giriş dekorasyonu kullanışlı olmalı. Bunun için ev girişi için kullanibileceğiniz mobilyalar neler? Örneğin: portmanto, vestiyer ya da bir dresuar... Girişinizi yeterince inceledikten sonra, uygun ölçülerde ve doğru stratejiler ile bir mobilyayı giriş dekorasyonu için kullanabilirsiniz. Aynalı bir portmanto, eve girerken ve dışarı çıkarken çok kullanışlı olacaktır. Hızlı bir şekilde yetişeceğiniz bir yer varsa eğer, bu ayna ile kendinize çeki düzen verebilirsiniz. Aynanın ışığı yansıtacağını da unutmamak gerekli. Aynanın bu özelliği ev girişinizi daha geniş gösterecek. Portmanto ya da vestiyer kullanacak kadar geniş bir alana sahip değilseniz dresuar kullanarak bu açığı kapatabilirsiniz. Anahtarlarınızı ya da ufak eşyalarınızı bu dresuar üzerine koyabilirsiniz. Daha kullanışlı hale getirmek için dresuar üzerinde, duvara asacağınız bir ayna... İhtiyaçlarınıza göre bu örneklendirmeyi arttırabilirsiniz.

ev giriş dekorasyonu

ev giriş dekorasyonu

giriş hol dekorasyonu

ev giriş dekorasyonu

ev giriş dekorasyonu

giriş dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ev Giriş Dekorasyonu